fbpx
17/11/2016

Що таке таунхаус?

Що таке таунхаус – питання, яке має найбільшу актуальність для тих, хто всерйоз задумався про будівництво або придбання власного будинку. Хоча багато хто називає таунхаус “гібридом квартири і заміського будинку”, експерти ринку нерухомості в один голос відносять його до “квартирної групі”. При цьому даному виду житла притаманні багато “риси” заміського будинку або котеджу. Отже, що таке таунхаус?

Житловий комплекс, який виглядає як кілька однакових 2-х або 3-х поверхові будиночків немов склеєних в один ряд, – так візуально виглядає таунхаус. Що таке котедж і чим він відрізняється від шахраї! Це приватний будинок з прилеглою територією і загорожею від сусідів. Таким чином, таунхаус вважається симбіозом дворівневої квартири і заміського будинку. Від першого тут “близькі сусіди”, загальна площа і планування, а від другого – окремий вхід в будинок, гараж або паркомісце, ділянка біля будинку, на якому можна виростити сад або облаштувати зону відпочинку.

Більше автономії, ніж в багатоповерхівці, але менше індивідуального простору, ніж в приватному будинку – ще так можна охарактеризувати таунхаус. Що таке особисте і загальне в таунхаусі? Ну, почнемо з загального – дотичні стіни, спільний дах, архітектурний задум і комунікації одні для всіх. Іноді таунхаус “обволікає” один великий загальний двір, який умовними межами розділений на окремі ділянки для кожного власника.

Крім питання “що таке таунхаус”, багато хто цікавиться ще й плануванням цих малоповерхових архітектурних форм. Зазвичай їй притаманний “вертикальний” характер. Тобто на нижньому поверсі знаходяться приміщення так сказати загального призначення – це кухня, вітальня, передпокій, може бути комора, якісь хозпомещения, санвузол. На верхньому поверсі розташовані “особисті” кімнати – спальні, дитяча, робочий кабінет. Це звичний набір приміщень, якими в більшості випадків “укомплектований” таунхаус. Що таке цокольний поверх в двохярусному житло? Тут зазвичай власники облаштовують більярдну, сауну і навіть басейн. А в цій темі ви можете більше дізнатися про інтер’єр в таунхаусі.

Переваги таунхаусів очевидні. По-перше, це вартість. Ціна за 1 м.кв. в таунхаусі на порядок нижче, ніж в столичному новобудові. По-друге, тут зручне планування, зручний в’їзд, власну ділянку землі, паркомісце і повне відчуття, що ти живеш за містом в своєму котеджі.

Думаємо, Ви вже прекрасно розібралися в тому, що таке таунхаус і навіть зрозуміли, чи хочете виховувати дітей в такому типі житла. Залишилося зробити вибір! До речі, купити таунхаус ви можете у надійного забудовника Баукрафт Україна.