fbpx
12/02/2018

Динаміка на ринку таунхаусів – показники останніх років

Споживчий попит на ринку нерухомості трансформується і підлаштовується під можливості платоспроможного населення. Як стверджують експерти, ще 10 років тому купувався 1 з 10 таунхаусів. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася. Більш вибагливі покупці диктують свої умови ринку нерухомості. І якщо раніше частіше купувалися смарт-квартири і малої квадратури однушки, то сьогодні, особливо жителі великих міст, із задоволенням купують двоповерхові таунхауси.

Різновиди та класифікація сучасних таунхаусів

Останні 5 років забудовники всіляко намагаються здивувати найвибагливішого покупця. Хтось тримає руку на пульсі новітніх дизайнерських рішень, інші впроваджують енергозберігаючі технології і зводять житлові споруди переважно з високоякісних матеріалів. Ті ж забудовники, які зводять таунхауси на 4 і більше квартир, найчастіше являють собою симбіоз кращих новацій будівельної галузі.

Варто зауважити, що сьогодні на ринку представлені як двоповерхові, так і триповерхові таунхауси. Завдяки комплексному підходу до будівництва забудовникам вдається економити фінанси на всіх етапах будівництва. Що, в свою чергу, дає можливість витратити зекономлені гроші на якість матеріалів та виконання робіт в цілому. Крім квадратних метрів за оптимальною ціною, покупець таунхауса отримує невеликий власний дворик, паркомісце, обгороджену зелену територію. Щоб задовольнити споживчі запити сучасного міського жителя, забудовники активно розширюють заміську інфраструктуру. Варто зауважити, що одне ще одним важливим бонусом для покупців таунхаусів, є і його розташування. Найчастіше це саме ближня межа густонаселеного мегаполісу. Про те, що за житлом типу таунхаус майбутнє, свідчать і показники ринку нерухомості, так статистика 2016 року говорить про те, що з 462 котеджних містечок поблизу столиці – 91 містечко був таким типом нерухомості, як таунхаус.

Варто зауважити, що тенденції останніх років демонструють стрімкі показники зростання. Якщо ж Ви усе ще в роздумах, який тип житла вибрати квартиру в багатоповерхівки, або таунхаус за ці ж гроші, Вам слід, хоча б раз, своїми очима поглянути на квадратні метри просторого двоповерхового житла. У слідстві, навряд чи Вам захочеться прощатися з перспективою життя у власному будинку – із затишним двориком, паркінгом і каміном.