fbpx
13/04/2018

Будинки в передмісті столиці: ціна і реальні пропозиції

Експерти підвели підсумки цінової політики та пропозицій на індивідуальне житло в передмісті Києва. Як стверджують фахівці, початок року на будівельному ринку заміського житла показав незначне падіння ціни. Експерти констатують, порівняно з груднем 2017, сьогодні можна спостерігати зменшення середньої вартості за 1 кв. м. приватного будинку на 7%. Подібні показники стосуються гривневого еквівалента. А ось за підсумками минулого року можна констатувати, що динаміка кількості пропонованих покупцям будинків у передмісті показує приріст. Споживчий попит на приватні будинки в передмісті столиці зростає, констатують експерти, чого не скажеш про пропозиції. Так, показник виставленого житла на продаж минулого місяця показав спад, більш ніж на 3%. Що ж стосується підсумків року, то тут ситуація оптимістична – майже 2% приросту в динаміці будинків представлених до продажу.

Приватний будинок або таунхаус?
Не дивлячись на різноманіття пропозицій на ринку домовик нерухомості, купити приватний будинок задоволення не з дешевих. Найчастіше, ціна утворюється під впливом багатьох показників – від наближеності до столиці, до інфраструктурних показників. Приватний будинок не завжди економічний варіант щодо його експлуатації. Що ж стосується таунхаусів, то при їх зведенні забудовники навчилися значно скорочувати підсумкову вартість будинку. Але ось тут теж фахівці не рекомендують продешевити. Адже з легкістю можна придбати таунхаус економ-класу, а в процесі експлуатації зіткнутися з безліччю додаткових витрат і питань. Таунхауси, при зведенні яких будівельники особливу увагу приділяють якості використаних матеріалів, мінімальної віддаленості від Києва, відрізняються ідеальним співвідношенням ціни і загальних характеристик. За результатами опитування громадян, які живуть в приміських таунхаусах, саме житло економ сегменту вимагає додаткового ремонту, утеплення та інших маніпуляцій. Ті ж будинку, на зведення яких забудовники не економили, стають максимально комфортним місцем для життя.

Де купити таунхаус, збудований з якісних матеріалів?
Таунхауси Welldom, що в селі Софіївська Борщагівка – це житло, зведене з урахуванням всіх сучасних стандартів та вимог будівництва. Затишні будинки, прямо в передмісті столиці стануть комфортним домом для великої родини.