fbpx
23/02/2018

Якщо жити, то з шиком і у власному будинку

Якщо говорити про комфорт, то в Європі і США громадяни давно зрозуміли, що життя в окремому будинку – це переважно комфорт. Тому багато американці і європейці стоячи на порозі вибору – купити таунхаус, або квартиру у висотці – віддають перевагу індивідуальному житлу, подалі від численних сусідів.

Якщо говорити про попередників звичних нам таунхаусів, то це звичайні приватні будинки, але об’єднані одним дахом і невеликою територією, в цілях економії.
Сьогодні ж Таунхауси – це варіант як двоповерхового, так і триповерхового житла на чотири-вісім секцій. Якщо говорити про планування подібного роду житла, то найчастіше, на першому місці розташовані кухня-вітальня, санвузол, кімната для зберігання речей. Що ж стосується другого поверху, то це просторі кімнати, частіше з двома балконами.

В силу того, що таунхауси зазвичай розташовані в передмісті, з балкона кімнати з легкістю можна розглянути принади прилеглої території.
І ніякі висотки не стануть Вам у цьому перешкодою. На думку експертів, житло такого типу користується попитом серед молодих сімей, які не готові ділити сусідство з численними мешканцями багатоквартирного будинку, і, разом з тим, не бажають доглядати за великий прибудинкової території окремого приватного будинку. Вся справа в тому, що крім грамотно спланованих квадратних метрів,

Ви отримуєте невелику, але власну територію. Ділянку можна засіяти газоном або квітами, так і розмістити невелику зону відпочинку з шезлонгом і дитячою пісочницею. Сім’ї, які вже зробили свій вибір на користь таунхауса вважають, що подібний вид житла, це ідеальна альтернатива як дорогому приватному будинку, так і квартира, за ті ж гроші.

Що примітно, експерти зазначають – крім покупки таунхаусів, молоді сім’ї часто беруть їх в оренду, приміром, на все літо.