fbpx
23/02/2017

Де можна купити котедж під Києвом недорого?

Галасливе місто, загазованість, погана екологія – це тільки частина тих чинників, які все частіше звертають погляд приїжджих і навіть самих киян на нерухомість за географічними межами столиці. Приватний будинок в кілька поверхів, двох’ярусний таунхаус або затишний котедж – ось оптимальні і, мабуть, найбільш поширені форми заміської нерухомості. Вартість квадратного метра в такому житлі може істотно різнитися. Є чітка градація по районам області, географічної віддаленості від Києва і стану конкретного будинку. При цьому кожен потенційний покупець бажає купити котедж під Києвом недорого і по самій вигідною ціною.

Ціни на житло без посередників в останні три роки більше на стороні покупців, ніж продавців. Після Революції Переваги фінансовий ринок обвалився, національна валюта девальвувала, а економіка увійшла в період стагнації. Все це не могло не позначитися на ринку нерухомості (в тому числі і вторинному), а особливо на вартості житла. Ціни знехотя поповзли вниз, хоча і не набагато – на 10-12% в середньому за останні три роки. Подешевшала і нерухомість в селі або селищах, містечках, розташованих під Києвом.

Для тих, хто хоче купити котедж під Києвом недорого, найбільший інтерес викликають п’ять пристоличних районів – Броварський, Вишгородський, Києво-Святошинський, Бориспільський і Васильківський. Найбільш високу ціну на котедж під Києвом виставляє Києво-Святошинський район – у межах 1-1,5 тис. Доларів за 1 кв. м. (в залежності від інфраструктури, розміру прибудинкової ділянки, стану ремонту та ін.). Буквально в спину йому “дихає” Бориспільський район, в якому середня ціна за метр квадратний в приватному будинку становить близько 1-1,2 тис. Дол. Приблизно в одній ціновій лінійці розташовані Броварський, Вишгородський і Васильківський райони. Тут можна відшукати як “знахідки” по 700 дол. за 1 м / кв, так і заміські котеджі за 1 тис. у.о. (За 1 м / кв).

В основному район підбирають, виходячи з місця роботи і того напрямку, з якого зручніше за все буде заїжджати до столиці. Також важлива соціальна інфраструктура (школи, поліклініка, магазини), зручна транспортна розв’язка і чиста природа.

Оскільки котедж під Києвом – покупка серйозна, то багато хто вдається до допомоги професійних ріелторів. У них є велика база пропозицій і знання тонких нюансів ринку. Також ріелтори добре орієнтуються в ціновій політиці, і тому можуть при першому спілкуванні підказати, на які варіанти Ви можете розраховувати при наявності тієї чи іншої суми.
Якщо Ви входите в неформальну громадську групу під назвою “ріелтори – це зло”, то пробуйте шукати своїми силами. Тим більше, що не один господар вивішує свою пропозицію на різних сайтах і в принципі відкритий до торгу. Таким чином у Вас може вийти купити котедж під Києвом недорого, адже не доведеться переплачувати за квартиру на Борщагівці і викладати додаткові гроші за послуги ріелтора.