fbpx
23/09/2016

Де придбати затишний будинок? Вишневе, Ірпінь, Софіївська Борщагівка

Де придбати затишний будинок? Вишневе, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча – це лише деякі варіанти локацій, де можна облаштуватися з бажаним комфортом і зручностями.

Київська область і столиця в останні роки найбільш активно розвивають ринок котеджних будинків з квартирами на кілька рівнів. Це й не дивно! Адже житлове будівництво столиці та прилеглих територій має самий рясний приплив інвестиційного капіталу в країні. Так, в цьому році понад 12 відсотків від суми всіх капітальних вкладень в Київ становили кошти в будівництво житла. У грошовому вимірі це близько 2 мільярдів гривень.

Київська область пішла ще далі. Близько 70% капітальних інвестицій в першому півріччі 2016- го були спрямовані в сегмент будівництва. Загальна сума вкладень за цей період перевищила 2,2 мільярда гривень. Багато з цих коштів були вкладені в будівництво квартир в стилі таунхаус. Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гостомель та інші невеликі міста навколо столиці “рясніють” різностильовими заміськими будиночками.

Девелопери не шкодують коштів навіть при тому, що попит на нерухомість в Україні останні два роки в страшному занепаді. Але, не дивлячись на кризу, в країні все ж чимало охочих придбати таунхаус. Ірпінь, Гостомель і Буча є незаперечним доказом. Тут все побудовані об’єкти продаються протягом півроку після їх здачі.

Нині картина на ринку нерухомості складається так, що проекти заміських будинків будуть розвиватися. І з кожним днем ​​житло в Києві хочуть все більше покупців.

Поки є попит на таунхаус, Вишневе, Борщагівка та Гатне будуть “обростати” лаконічними котеджами планування таунхауса.

До речі, якщо повертатися до статистики, то Київська область третій рік поспіль займає в країні перше місце за кількістю зданих в експлуатацію житла. Новобудови з’являються в Білоцерківському, Вишгородському, Броварському, Васильківському районах. Однак справжній “бум” цілком виправдано спостерігається в Києво-Святошинському районі. Житло на будь-який смак і гаманець. Але якщо Вас цікавить саме таунхаус, Ірпінь, Вишневе, Буча та Борщагівка, безперечно, будуть кращими за своїми пропозиціями.

Купити заміську нерухомість ви можете звернувшись до наших фахівців.