fbpx
7/02/2017

Де в Києві жити добре: короткий огляд районів столиці

Всі, хто збирав заощадження на власне житло в столиці, задаються слушними питаннями: “А де в Києві жити добре?” І “Як зрозуміти, яка з пропозицій по нерухомості краще?”. Кожен вибирає за своїми критеріями, виходячи з особистих переваг і, звичайно ж, фінансових можливостей. Однак такі питання як район, піша доступність до метро, ​​безпеку, соціальна інфраструктура завжди грають одну з чільних ролей при виборі житла (особливо для сім’ї).

Столичні соціологи спільно з деякими ріелторськими компаніями створили рейтинг кращих районів Києва. Оцінювали за різними параметрами: кількість шкіл, ціни на ринках, вартість житла, наявність станцій метро, ​​рівень злочинів тощо. І ось що з цього вийшло.

Згідно з аналізом, відповідь на питання “Де в Києві жити добре” видався вельми несподіваним. Найкращими районами для проживання виявилися Святошинський, Солом’янський і Троєщина. Вони кращі в Києві по ряду важливих критеріїв. Так, Святошинський вважається найчистішим і “дихаючим”. Тут працює найбільша кількість двірників, які офіційно закріплені за ЖЕКами, і розташоване рекордну кількість “зелених” територій (18). Лідерство в рейтингу “Святошин” також забезпечили ціни на житло: вони тут одні з найдемократичніших в місті Київ.

Не менш здивував Солом’янський район. Здавалося б, дороги тут завжди завантажені і розбиті, метро не дуже близько, але є багато інших плюсів. На “Солом’янці” кращий сервіс за прибудинкових територій, так як тут найвища концентрація ЖЕКів на квадратний метр і душу населення (всього на район 150). Також тут багато ринків і магазинчиків, в яких можна за адекватними цінами придбати продукти харчування.

Короткий огляд на тему “А де в Києві жити добре” продовжує … Троєщина. Саме цей район, який в народі прийнято називати відшибі Києва і клоакою криміналітету, вибився на третю позицію рейтингу. А все завдяки спростуванню стереотипів. На Троєщині і криміногенна обстановка не така страшна, як це роздули, і дороги краще, ніж в деяких інших районах. До того ж тут найнижчі ціни на житло в місті Київ.
Дивно, але пасуть задніх у рейтингу “улюбленці публіки” – Голосієво, Печерськ і Шевченківський район. Тут дороге житло, завищені ціни на послуги і продукти харчування, а в Шевченківському районі – ще й найвищий рівень злочинів в місті Київ. До речі, на криміногенному факторі зупинимося більш детально. Найвищий розгул криміналітету спостерігається в Дніпровському, Голосіївському та Оболонському районах. Далі йде Святошино, “Солом’янка” та Печерськ, і тільки після них “гучна” Троєщина. Спокійніше в плані злочинності тільки на Подолі.
Так що, беріть до уваги більше конкретних фактів і менше народних “розмов”. Сподіваємося, сьогоднішній короткий огляд житла в столиці і під Києвом допоміг Вам визначитися і зробити правильні висновки щодо того, де в Києві жити добре.

Також читайте наш матеріал недорогі будинки в області