fbpx
23/09/2016

Готовий для життя таунхаус під Києвом

Напевно, трохи опонентів знайдеться у тієї думки, що одним з найпривабливіших видів сучасного житла в українській столиці є таунхаус під Києвом.

Популярність миловидних будиночків з багаторівневими квартирами серед бажаючих придбати житло зростає, і девелопери нині пропонують купити таунхаус в різних архітектурних варіаціях і стані.

Таунхаус під Києвом. Переважна більшість пропозицій на ринку котеджних містечок (понад 70%) складає так звана первинна організація. Тобто квартира продається з необхідними комунікаціями, але стіни в ній без штукатурки, а підлога – без стяжки. Близько 20% пропозицій – це таун хауси з чистової обробкою, в яких і стіни вже поштукатурені, і підлогу зі стяжкою, і комунікації розведені по будинку. І лише близько 10% таунхаусів на ринку реалізують, як то кажуть, “під ключ”.

Багато покупців замислюються, в якому стані купити заміський будинок, – з ремонтом або без. Справа в тому, що не у кожного є час, бажання і спроможності власними силами привести таунхаус під Києвом в належний стан. Ремонт – справа складна і трудомістка. Особливо в таунхаусі, де, зокрема, потрібно розводити інженерні комунікації по всьому будинку. Відзначимо, що в квартирах це питання вирішується силами забудовника.

Тому багато клієнтів схиляються до думки купити таунхаус з уже готовим ремонтом. До слова, таку додаткову послугу пропонує своїм покупцям і компанія “Баукрафт Україна”, яка реалізувала неподалік від столиці житловий проект “Welldom” (село Софіївська Борщагівка). Клієнти можуть замовити у забудовника ремонт будь-якої складності і стилістики. Професійний персонал компанії реалізує всі побажання в техніці і дизайні, а також підкаже кращі варіанти для Вашого будинку.

Таким чином ви отримаєте готовий для життя таунхаус під Києвом

До того ж будете мати можливість самостійно контролювати якість використаних будматеріалів і виконаних робіт.

Історія виникнення таунхаусів також доступна на нашому сайті.