fbpx
15/11/2016

Інтер’єр таунхауса – на будь-який смак

При покупці заміського будинку одним з питань, яке виходити на перший план для власників, є інтер’єр таунхауса. Фото численних дизайнерських рішень і стилістичних задумів на тему “як облаштувати будинок” рясніють в Інтернеті. Однак кожен мріє не тільки про красивий і яскравому, але ще і комфортному і практичному житло.

Плануючи внутрішній дизайн таунхауса, варто врахувати ряд його архітектурних особливостей, зокрема многоуровневость (як мінімум два поверхи + цоколь). Простір в таких будинках легко розподілити на повноцінні функціональні зони, що можна побачити на багатьох фото таунхаусів всередині. На першому поверсі, як правило, розташовується кухня і вітальня (часто асоціацій в студіо), а на другому – спальні і дитячі кімнати.

Оскільки покупці таунхаусів стають ще й власниками невеликих земельних ділянок, вони задаються питанням оформлення присадибної території. Тут можна створити газон з надувним басейном і мангалом, невеликий сад з клумбами і квітами, альпійську гірку або дитячу зону відпочинку з гойдалок і пісочницею. У будь-якому випадку дизайн зовнішнього дворика може підкреслювати інтер’єр таунхауса. Фото варіантів такого оформлення Ви побачите і в мережі, і в спеціалізованих виданнях. Але завжди краще проконсультуватися з професіоналом.

Стилістика інтер’єру заміського будинку може виглядати дуже різноманітно. Хай-тек, ретро-стиль, прованс, фьюжн, риси скандинавського або східного стилів – будь-яке дизайнерське напрямок при правильному його втіленні Ви можете “запросити” собі в будинок. Фото таунхаусів всередині наочно говорять про те, що під одним дахом заміського будинку прекрасно уживаються абсолютно різнопланові стилі. Але лише за однієї умови – при грамотній стилістичної концентрації і еклектики.

Крім того, купити таунхаус у комфортному комплексі “Welldom”, Ви також можете замовити послуги з ремонту та дизайну. Залежно від Ваших переваг, таунхаус буде зроблений “під ключ” в тій дизайнерської манері, яка Вам найбільше прігленулась. Купуючи житло, Ви можете отримати вичерпну консультацію по ремонту, порадитися щодо дизайну і разом з фахівцями створити майбутній інтер’єр таунхауса. Фото готових робіт Ви знайдете у відповідних розділах на сайті, як і планування таунхаусів економ класу.