fbpx
14/03/2018

Як подбати про свою сім’ю віддавши перевагу купівлі таунхауса

Перед сучасною людиною щодня стоїть масса питань. Від самих банальних – що вибрати на сніданок, до складних і життєво важливих – з якою компанією підписати договір, в яку школу віддати дитину, купити квартиру, приватний будинок або таунхаус. Говорячи про правильність вибору житла для всієї родини, фахівці рекомендують керуватися безліччю факторів. Тут, як з сніданком, інтуїції і настрій буде недостатньо. Сьогодні поговоримо про критерії вибору житла охарактеризувавши переваги вибору на користь заміського таунхауса.

Чому таунхауси активно завойовують споживчу популярність?
Ще 10 років тому квартиру в таунхаусах купували одиниці, сьогодні ж з 10 чоловік купують квадратні метри, перевагу таунхаус віддає половина. Фахівці одностайні: все завдяки симбіозу квартирного типу житла та окремого приватного будинку. Найчастіше забудовники зводять таунхауси недалеко від великого міста, що сприяє пізнанню всіх переваг передмістя, і, разом з тим, доступність міського комфорту залишається в декількох хвилинах їзди. Для великої родини таунхаус – це серйозний бонус. Все в силу того, що за доступною ціною людина отримує власні, частіше двоповерхові, квадратні метри, невеликий затишний дворик, паркомісце для себе і гостей. Крім цього не доведеться дбає про безпеку. Забудовники огороджують територію таунхауса, чим значно економлять фінанси мешканців.

Збережеться чи купівельна активність на ринку таунхаусів?
Експерти одностайні – купівельний інтерес до подібного формату житла не тільки зберегтися, але і буде набирати обертів. Така ситуація аргументується оптимальним місцем розташування таких будиночків, мінімальною кількістю сусідів (від 4 до 10 сімей), ну і звичайно ж прийнятною ціновою політикою. Вся справа в тому, що при зведенні таунхаусів забудовники істотно економлять. Купуючи будівельні матеріали оптом, віддаючи гроші за повний обсяг будівельних робіт – “на виході” людина отримує свій приватний будинок за ціною квартири у висотці. Тому якщо ви тільки замислюєтеся про покупку житла, придивіться до таунхауси, поки хтось більш рішучий не повів ваше гніздечко з-під носа.