fbpx
22/09/2016

Як вибрати котеджне містечко під Києвом

У наш час котеджні містечка рясно “обсіли” великі міста.

Ще б! Адже заміське життя вважається визнаним стандартом сімейного комфорту у всьому світі. Вітчизняні будівельні бренди миттю підхопили цей “бренд в житло”, і ось останнім часом і у нас почав з’являтися один за іншим котеджне містечко під Києвом і іншими великими містами.

Сьогодні ми можемо спостерігати котеджні містечка в різних варіаціях. Вони відрізняються не тільки проектами і архітектурою, але і зручностями в інфраструктурі, розмірами прилеглих ділянок землі, різною кількістю будинків в одній “житлової лінійці”. Деякі таун хауси продаються “під ключ”, а в інших – суцільні голі стіни. Але в цьому розмаїтті є головні критерії, які важливо не випустити з уваги при виборі комфортного житла для себе і сім’ї.

По-перше, вибираючи котеджне містечко під Києвом, необхідно визначитися з районом і містом його розташування.

Звичайно, в перевазі такі “блага цивілізації” як хороша транспортна розв’язка і зупинка громадського транспорту, що “ліквідує” проблему щоденного доїзду на роботу. А заодно поруч спокійна атмосфера для життя, мальовнича природа і не загазоване повітря.

По-друге, якщо Ви віддаєте перевагу заміську нерухомість “під ключ”, то ще на етапі перегляду будиночка переконайтеся, що всі ремонтні роботи зроблені без халтури і вже завершені. Як варіант – не бійтеся просити у забудовника сертифікати, які розвінчаємо всі сумніви щодо якості застосованих будівельних матеріалів. Не пропустіть з поля зору і стан таких комунікацій, як водопровід, опалювальна система, електрику. До речі, багато котеджні містечка будуються за інвестиційними договорами, коли покупець оплачує будівельні роботи наперед. В такому випадку Ви маєте можливість самостійно відстежити якість і технології будівельного процесу.

По-третє, звертайте увагу на примикає інфраструктуру таун хауса. Не полінуйтеся перед покупкою зробити екскурсію по місцевості, подивитися, які об’єкти соціальної інфраструктури розташовані по близькості (навчальні заклади, магазини, лікарня, аптеки та ін.).

Не менш важливий і цінове питання. Вартість таун хаусів варіюється в залежності від їх площі, стану, розташування і навіть виду з вікна. Однак, як показує практика, котеджне містечко під Києвом цікавий сьогодні не тільки дуже багатим людям, але і сім’ям із середнім доходом.

Купить таунхаус Киев

котеджный городок под Киевом