fbpx
21/11/2016

Яку купити квартиру в передмісті Києва?

Якщо Ви задумали купити квартиру в передмісті столиці, то напевно Ви вже визначилися щодо частини Києва, в якій бажаєте проживати. В межах столиці з кожним роком “виростає” все більше новобудов різного типу, серед яких – і затишні таунхауси. Двоярусні квартири біля Києва чекають своїх нових власників буквально в 15-хвилинної доступності до міста, а саме в Софіївській Борщагівці, Вишневому та т.д.

Рішення купити квартиру в передмісті має своє логічне продовження у вигляді ремонту, облаштування інтер’єру, вибору меблів. Оскільки багато квартир біля Києва продаються вже з косметичним або дизайнерським ремонтом (як забажає сам клієнт), то справа залишається за малим – підібрати меблевий гарнітур, люстри, декор та килими.

Для великої квартири біля Києва (типу таунхаус) купують елементи всіх трьох видів меблів – корпусних (це конструкції з жорстким корпусом: стінки, стелажі, шафи), м’якою (елементи зони відпочинку – від різновидів диванів до крісел) і дитячої (всі меблі для малюків ).

Тим, хто вирішив купити квартиру в передмісті, слід звернути увагу на кілька нюансів при покупці меблів. У таунхаус економ класу варто вибирати варіанти з багатофункціональним призначенням, які допоможуть заощадити цінний простір в будинку. Мова про диванах, які розкладаються в повноцінне ліжко, шафах, столах-трансформерів та ін. А для маленької кухні і передпокої ідеально підійде корпусні меблі з багатьма поличками, нішами, шуфлядкамі і шафками.

Цікаво, що при облаштуванні квартири біля Києва важливо враховувати ще таку тонкість як сонячне світло, що проникає в будинок через вікна. У приміщеннях “несонячних боку” потрібно розміщувати темну корпусні меблі, які створять візуальне враження громіздкості.

І наостанок ще парочка рад. Слідкуйте за стилем елементів меблів. Шафа-купе в стилі хай-тек буде смішно виглядати біля вантажного дзеркала або дивана арт-деко. Також в єдиній стилістиці вибирайте декор для таунхауса (що таке таунхаус)

Нагадуємо для тих, хто думає купити квартиру в передмісті, забудовник “Баукрафт Україна” пропонує затишні та комфортні таунхауси в комплексі “Велд” в Софіївській Борщагівці.

Що таке таунхаус і все що з ним пов’язано ви також можете дізнатися у нас на сайті.