fbpx
7/12/2016

Києво-Святошинський продовжує розростатися таунхаусами

Для тих, хто доглядає недалеко від столиці таунхаус, Києво-Святошинський район по праву представляє найбільш жвавий інтерес. В цьому напрямку знаходиться безліч облаштованих в плані інфраструктури і сучасних комунікацій селищ і містечок, де можна вибрати для себе і своєї сім’ї чудовий таунхаус: Софіївська Борщагівка, Вишневе, Буча, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Ірпінь та ін.

Таунхаус являє собою квартиру в кілька ярусів з окремим входом з двору, шматочком землі і паркоместом, як в приватному будинку. Зазвичай в один житловий комплекс з’єднані 5-6 таких квартир. Цей варіант житла дуже нагадує котедж, єдина різниця – сусіди буквально під боком.

Купуючи будинок взимку, багато хто замислюється про теплоізоляцію. Адже комфортний і затишний будинок – це, в першу чергу, теплий будинок. Оскільки найбільше тепла “вилітає” з квартири через стіни, то логічно, що саме їх потрібно утеплювати насамперед. Ціна питання залежить від виду теплоізоляції і обраного матеріалу.

По-перше, стіни можна утеплити зовнішньо. Тоді в приміщенні довше зберігатиметься тепло і стабільна температура, а стіни будуть міцно захищені від різних зовнішніх факторів. Важливо й те, що точка роси буде виведена назовні, а значить не будуть створені умови, при яких може утворитися цвіль, завестися шкідливі мікроорганізми та ін.

Другий варіант – провести теплоізоляцію стін всередині приміщення. Напевно, Ви вже здогадалися, що, вибираючи цей шлях, Ви добровільно погоджуєтеся скоротити власну житлову площу. До того ж Вам доведеться переїхати на час ремонту в інше житло. Зате кімната буде швидше нагріватися, а ще монтаж утеплювача можна виконати самому і “прив’язати” його до запланованого ремонту. І останній плюс – не буде змінений зовнішній вигляд фасаду, а таунхауси мають зазвичай цільну архітектурну форму.

Наступне питання, з яким потрібно визначитися, стосується певного виду утеплювача. У кожного з них різна ціна і, відповідно, властивості. Якщо Ви хочете, щоб всі роботи обійшлися недорого, то варто брати пінопласт або якісь види мінеральної вати (базальтову або скловату). На порядок дорогими будуть роботи з напилюваним пінополіуретаном.

Багато покупців цікавляться, чи продаються в місті Київ або в межах столиці вже утеплені таунхауси, щоб звільнити себе від “тягаря самостійних робіт” по теплоізоляції. Задайте в пошуковий запит, наприклад, “таунхаус Києво-Святошинський район” або “таунхаус Київ Академмістечко”, і Ви побачите багато пропозицій від різних забудовників. Як правило, на сайтах подається вся вичерпна інформація, в тому числі про те, в якому стані здається таунхаус, які проведені комунікації, є можливість замовити ремонтні послуги та ін.

Всерйоз задумалися над тим, щоб придбати таунхаус? Києво-Святошинський район не підведе – ні за вибором і різноманітністю пропозицій, ні за якістю будинків і розвитку прилеглої інфраструктури.

Також ви більше можете дізнатися про те, як купити квартиру на Борщагівці