fbpx
18/01/2017

Котеджне селище під Києвом: таунхаус, будинок або квартира

Всі бажаючі заселитися в котеджне селище, Київ як географічної точки житла розглядають все рідше.

Будівельний бум залишив за собою багатоповерхівки в місті, окремі закриті житлові комплекси і затишні заміські селища. При виборі житла багатьох покупців мучать сумніви щодо того, а яку нерухомість краще придбати – будинок, котедж, таунхаус, квартиру. У цьому матеріалі ми предметно розберемося в головних відмінностях вищеперелічених видів житла.

Почнемо з котеджу. Він являє собою, так би мовити самостійний і окремий будинок в 2-3 поверху, без загального даху і стінами з іншими будовами. Котедж, як правило, розташований за містом, має власну земельну ділянку і обгороджену від сусідів територію. Побудувати котедж можна за індивідуальним проектом, в якому є можливість втілити свої архітектурні та ландшафтні ідеї. Якщо порівнювати життя в котеджі і таунхаусі, то тут багато спільного. В першу чергу, це розташування: найпоширеніша їх локація – це заміський містечко, в 5-8 км від Києва. По-друге, екологічний фактор: чисте повітря, мальовничий куточок, панорамні види (поблизу найчастіше знаходиться ліс). По-третє, хороша транспортна розв’язка: хоча таунхаус і котедж оточені зеленим масивом, від нього недалеко рукою подати до транспортних магістралей (траса, шосе та ін.).

При всіх цих достоїнствах затишний і сучасний таунхаус коштує дешевше, ніж заміський котедж на відсотків 35-45. До того ж чек за комунальні послуги в будинку буде також на порядок нижче.

Якщо говорити про власний будинок, то він теж мало в чому перевершує проживання в таунхаусі. Загальним є екологічний і транспортний чинники (якщо будинок побудований не в Києві, а в селищі під містом). При цьому істотно разітся економічна складова питання. Побудувати свій будинок під Києвом (нехай навіть і невеликий на 100-150 м.кв) буде на порядок дорожче, ніж купити новий будинок.

Спірним питанням є квартира. Її вартість може як бути на порядок вище, так і нижче вартості таунхауса. На ціноутворення впливають такі фактори як місто, район розташування, близькість до метро, ​​стан квартири (вторинний або первинний ринок), клас житла тощо. Однак віддати перевагу квартирі можуть лише ті, для кого не є принциповим питання міського шуму і суєти, в рази завищена загазованість повітря і сусіди по майданчику. Якщо ж Ви хочете жити в екологічно безпечному районі, мати власну ділянку і гараж біля будинку, бути подалі від галасливих сусідів, то потрібно розглядати котеджне селище. Київ в останні роки обставлений ними буквально з усіх боків. А найактивніша продаж житла в 5-8 км від столиці здійснюється в таких селищах як Софіївська Борщагівка, Вишневе, Святопетровск, Петропавлівська Борщагівка, Чабани, Гатне та ін.

Таунхауси під Києвом мають сучасне планування, велику площу (в середньому близько 100-10 м. Кв.), Всі необхідні комунікації і привабливу вартість. Один з лідерів продажів на цьому ринку – компанія “Баукрафт Україна”, яка побудувала затишний і комфортний комплекс європейського типу “Welldom” в Софіївській Борщагівці.

Купуйте таунхаус і заселяють в котеджне селище. Київ поруч, комунікації всі сучасні, інфраструктура продовжує інтенсивно розбудовуватися!

Більш докладно про ремонт таунхаусів по посиланню.