fbpx
23/09/2016

Купити будинок в околицях столиці?

Хто не мріє мати квартиру в Києві, а заодно і купити будинок в околицях столиці?

Ідеально, коли сім’я може дозволити собі одночасно обидва варіанти, проте більшості доводиться вибирати між “куплю будинок” або “придбаю квартиру”.

Якщо Ваш вибір впав все ж на комфортний заміський будинок, то оптимальним і за ціною, і за умовами проживання буде варіант купити таунхаус. Тим більше, що він став найбільш популярним видом житла серед тих, хто націлений купити будинок. Проживання в віддаленому і затишному котеджі істотно відрізняється від “квартирної життя” з безліччю непередбачуваних сусідів і загальними порядками в під’їзді. Зупинимося на основних його переваги.

Основним плюсом таунхауса для мешканців вважається можливість насолоджуватися життям у власному будинку. Навколо безтурботна атмосфера, неспішний життєвий темп, красиві панорами природи. Також на вищому рівні фактор безпеки. Територія більшості котеджів компактна, а тому не складає труднощів встановити охоронні системи безпеки. До того ж таунхауси загороджені, і ймовірність проникнення на територію сторонніх фактично дорівнює нулю. А це означає, що батьки можуть не переживати за дітей які так люблять проводити час у дворі з друзями.

На рішення купити будинок за містом також впливає відсутність “міського стовпотворіння”.

Тут чітко і до дрібниць продумана організація простору. Відсутність натовпу людей і автомобільних “караванів” створює враження розмірене та спокійне життя, а також благотворно впливає на душевний стан. Крім того, в таухаусе від забудовника Welldom немає проблем з паркуванням: під кожну квартиру тут виділено одне-два паркомісця.

До того ж ви завжди будете на природі. Ласий шматочок землі разлягается зеленою галявиною під вікнами кожної з квартир котеджного містечка. Як використовувати це багатство – вирішувати вам. Але не забувайте, що на ділянці можна як посадити скромний сад, так і розмістити невеликий басейн, розташувати дитячий майданчик або облаштувати мангал і зону для літніх пік-ників.
Напевно, після такого опису у кожен з вас загорівся мислю: “Куплю будинок! Хочу комфортною та затишною життя! ”

Таунхаус від забудовника – всі переваги