fbpx
29/11/2016

Купити квартиру на Борщагівці: аргументи “за” і “проти”

А, може, все ж купити квартиру на Борщагівці? “, – До такого питання сьогодні схиляється все більше мешканців столиці, які підшукують собі затишний, надійний і відносно недорогий варіант власного житла в Києві. Ціни на нерухомість “синхронізують” з будь-якими валютними колабаніямі. Тому в період доларових стрибків забудовники переглядають ціни на квартири в новобудовах кожні дві-три тижні, в результаті чого житло тільки дорожчає.

Багато громадян нарікають, що такі поняття як “Київ” і “дешеві квартири” в наші дні зовсім не сумісні. Вартість 1 м.кв. житла економ-класу коливається в межах 10-11 тис. грн, а бізнес-сегмента – 13-18 тис. грн. Багато з Вас заявлять: ціни явно кусаються. І не дивно, що все більше громадян вивчають варіанти є і вигідно купити квартиру на Борщагівці, Троєщині, Виноградарі, Харківському масиві, тобто у віддалених від центру житлових масивах. Крім того, під пильними увагою тих, хто бажає придбати житло, передмістя Києва – Софіївська Борщагівка, Вишневе, Петропавлівська Борщагівка, Святопетровское.

Ці містечка і селища можуть похвалитися набагато кращою екологією, ніж в столиці, відсутністю міського шуму і досить розвиненою інфраструктурою. Знайти тут найоптимальніший варіант для себе досить непросто. Для початку вбийте в пошуковій системі запит типу “купити квартиру на Борщагівці” або “нерухомість в селищах Софіївська Борщагівка і Петропавлівська Борщагівка” і Ви побачите всі варіанти, які сьогодні пропонують забудовники в цій місцевості. Тут є не тільки різнопланові квартири в багатоповерхівках, а й приватний сектор. А для тих, хто давно мріє жити у власному будинку, але накопичив тільки на квартиру, то ідеальним для них буде варіант таунхауса. Якщо Вам подобається Софіївська Борщагівка і Ви хочете вивчити її пропозиції по житлу, то мимо Вашої уваги точно не вислизне миловидний комплекс Welldom з комфортними і сучасними будинками. Він розташований в екологічно чистій місцевості, далеко від великих транспортних “артерій” і великого виробництва. Тут відмінна інфраструктура, сучасні комунікації і все, що необхідно для життя – дитячий садок, школа, супермаркети, поліклініка, аптека.

Правда, ні Софіївська Борщагівка, ні Петропавлівська Борщагівка не є частиною Києва. Територіально вони примикають до столиці, але на папері вже є частиною Києво-Святошинського району. Якщо ж Вам принципово хочеться жити саме в Києві, а не в околицях (нехай навіть і найближчих), то Вам буде цікаво дізнатися, яку можна купити квартиру на Борщагівці і в чому будуть її переваги.

Ну, по-перше, тут великий вибір різнопланового житла – від найдешевших хрущовок до презентабельних новобудов. По-друге, район давно і добре обжитий, тут безліч шкіл, дитячих садів і майданчиків. Є сучасні супермаркети, парки, банківські установи, відмінна транспортна розв’язка. І ще один залізний аргумент “за” те, щоб купити квартиру на Борщагівці – це висока позиція Святошинського району Києва в офіційному рейтингу найкращих для проживання районів столиці, який був складений в минулому році почесними експертами (зокрема з КМДА). Святошинський район посів друге місце (поступившись лише Шевченківському) за показниками комфорту, зручності проживання та розвитку території. Як вважають експерти, різкий прорив з числа аутсайдерів в лідери Святошинський район зробив за рахунок благоустрою території, модернізації галузі ЖКГ, відкриття нового Центру надання адміністративних послуг. Додайте до цього адекватну вартість житла в цьому районі, відмінну транспортну розв’язку, хорошу соціальну сферу і територіальну близькість до загороду (зокрема житомирському напрямку).

Погодьтеся, це досить вагомі причини, щоб реально задуматися над тим, щоб купити квартиру на Борщагівці.

Дизайнерський ремонт таунхауса і все що з ним пов’язано.

За матеріалами http://welldom.com.ua/