fbpx
31/10/2016

Купити квартиру за адекватною ціною

Якщо Ви пріняля рішення купити квартиру, ціна подальшого ремонту, дизайнерських робіт і вибору меблів має також вагоме значення. Багато покупців прагнуть до правильного розподілу бюджету на покупку – щоб житло в кінцевому підсумку було не тільки просторим і “географічно зручним”, але і повністю “доведеним до розуму” зсередини.

У наші дні в Україні є з чого вибирати. Можна квартири, таунхауси і іншу нерухомість купити. Київ при цьому має одні з кращих пропозицій на ринку. Деякі забудовники здають квартиру з уже мінімальним ремонтом (як би “під ключ”) і навіть побутовою технікою (бойлер, кондиціонер). При чому такі пропозиції не завжди дорожче тих, де ремонт доведеться робити з нуля самостійно.

Тим, хто вирішив нерухомість купити в Києві так сказати в “чорновому варіанті”, найближчі кілька місяців доведеться жити ремонтними питаннями. В першу чергу, важливо визначитися зі стилістикою житла – який дизайн буде найбільш гармонійним для Вашої родини, які кольори повинні домінувати в інтер’єрі, які меблі “впишеться” в загальний стиль найкраще. Сьогодні все рідше зустрічаються інтер’єри, витримані суто в одному якомусь стилі. Зазвичай ми бачимо еклектику форм і дизайнерських рішень – це цікаве, веселе, більш універсально.

Професіонали радять вибрати один стиль, який буде основою і в який будуть вноситися “різношерсті” дизайнерські риси. Так простір отримає єдину концепцію в стилі прованс, хайтек, арт-деко, скандинавському, японському або будь-якому іншому.

Купити квартиру за ціною адекватної – це тільки половина питання. Важливо ще зробити ремонт за розумною ціною. Визначившись зі стилем, виберете переважну колірну гамму в будинку. Потім зупиніть погляд на оздоблювальних матеріалах. Важливо, щоб вони добре поєднувалися між собою за фактурою.

Далі вибирайте меблі і освітлення, які теж повинні “грати” з загальної стильової концепцією інтер’єру. І останній штрих до картини будинку – предмети декору (штори на вікнах, полки на стінах, статуетки, сувеніри та ін.).

І на завершення. Громадянам, які планують нерухомість купити в Києві, пропонуємо варіант комфортного і затишного заміського житла – таун хаус в Софіївській Борщагівці “Welldom”. Зручні двоярусні квартири з розумною плануванням можна придбати в тому числі вже з якісним дизайнерським ремонтом.