fbpx
20/01/2017

Купити квартиру в Києві недорого – де і за скільки?

Про те, щоб купити квартиру в Києві недорого, мріють тисячі співвітчизників.

І треба сказати, що час цінопаду на столичне житло таки прийшло. За різними оцінками експертів, ціни на нерухомість в Києві таки дали задній хід. Минулий рік в силу не найсприятливіших соціально-економічних чинників в країні спостерігалося “сповзання” цін на столичне житло приблизно на 10-20%. Причому чималий “відкат назад” продемонстрували як вторинний ринок, так і новобудови Києва. Акції в стилі “купи квартиру і отримай пральну машинку в подарунок” або “божевільні знижки на новобудови Київської області першим 10 покупцям” можна було почути буквально через кожного кута. І 2017 рік, на думку багатьох аналітиків, продовжить цю тенденцію.

Так що, де, а головне – за скільки, сьогодні пропонує столиця? Більшість громадян вважають за краще купити квартиру в Києві без посередників. Це зрозуміло, ніхто не бажає віддавати свої кревні ріелтору за послуги, без яких при вдалому збігу обставин в принципі можна обійтися. Однак детально вивчити ринок, скласти правильний і вигідний за умовами документ покупки житла, а також вибрати найкраще пропозицію допоможе тільки фахівець.

А тепер конкретніше про ціни. Найзаможніші громадяни вибирають житло на Печерську або будують великий власний будинок недалеко від Києва. Один квадратний метр в квартирі на Печерську обійдеться приблизно в 2 тис. Доларів (ціна може бути і вище). За кілька нижче вартості здійснюється продаж нерухомості в Шевченківському районі столиці: від 1,6 тис. Доларів за один метр квадратний. Найдешевшим в Києві залишається житло на Троєщині і Борщагівці – від 400 до 1 тис. Доларів за 1 м кв. Такі ціни пропонують столичні новобудови. До речі, серед найдоступніших в Києві також вважається Дарницький район (метр квадратний житла в середньому обійдеться в 500-700 доларів), Дніпровський, Голосіївський і Святошинський райони (близько 600-700 дол.). Дещо дорожче покупка обійдеться на Подолі або Оболоні (в середньому 800 у.о. за 1м2).

За оцінками експертів, вторинний ринок дешевше первинного на відсотків 25-35%. До речі, він теж знизив ціни в минулому році – в середньому на 10-12%. Цього року ситуація на ринку не буде кардинально змінюватися. Тому в 2017 рік розцінюється аналітиками як дуже сприятливий і вигідний період для того, щоб купити квартиру в Києві. Новобуд, тим більше, один за іншим продовжують з’являтися в столиці. А коли багата пропозиція, та ще й при невисокому попиті, то і ціна повинна “поступатися”.

Багато новобудови в останні роки були побудовані за Києвом. Столиця буквально обросла з усіх боків різними ЖК. Є тут і комплекси із затишними будинками. Забудовник пропонує нерухомість за Києвом в середньому по 13 тис. Грн. за метр квадратний. А найдорожчим коттеджным селищем по житлу вважається Петропавлівська Борщагівка (так як найближче розташована до Києва) – тут метр квадратний житла в новобудові продається за 15 тис. Грн. Ось більш детальна інформація за цінами в передмісті столиці:

Софіївська Борщагівка, Вишневе і Гатне – близько 13 тис. Грн;

Ірпінь – 11, 3 тис. Грн;

Святопетровское – 11,2 тис. Грн;

Буча – 10, 5 тис. Грн;

Білогородка і Ворзель – 8, 7 тис. Грн;

Слідом за житлом знизилася і оренда офісів, квартир та інших приміщень. Найдоступніший варіант можна підшукати в Дніпровському і Деснянському районах – оренда робочих приміщень коливається в межах 1-15 дол. за 1м2. Пошук більш дорогих варіантів призведе до Шевченківського або Печерський райони – до 60 дол. за м кв. Більш розгорнута актуальна і вичерпна інформація на цю тему є на сайтах ріелтерів, де Ви знайдете не одне таке оголошення.
Нагадаємо, що комфортний, цікавий і сучасний вид житла пропонує забудовник “Баукрафт Україна“. Це житловий комплекс “Welldom” із затишними будинками. Це житло з 2 або 3 поверхів має більше переваг, ніж квартира: Київ неподалік, навколо – зелена зона, хороший інфраструктурний план і сучасні комунікації.