fbpx
16/02/2017

Квартира на Борщагівці: всі переваги району

Вибір власного житла в Києві зводиться до відповідності фінансових ресурсів і особистих переваг. Можна бажати апартаменти на Печерську або розкішний пентхаус на Подолі з мальовничим видом на одну з найкрасивіших історичних частин міста, але якщо Ви не готові викласти за 1 квадратний метр такого житла від 3 тисяч доларів, то слід звернути увагу на більш скромні райони і доступне житло. Ціновими лідерами в столиці залишаються вже згадані Печерськ і Поділ, не набагато відстають від них Оболонь, Голосієво, Шевченківський район і Лук’янівка.

Якщо Ви підшукуєте більш демократичний варіант житла, то Вам підійде квартира на Борщагівці, Виноградарі, Троєщині або у віддалених від метро мікрорайонах Лівого берега.

Ті, хто накопичив на власне житло і стурбований вибором району, часом сумніваються щодо того, чи варто купити квартиру на Борщагівці або підшукати інші райони. Борщагівка в Києві (як район для придбання нерухомості) має ряд помітних переваг. Територіально він розташований в Святошинському районі, який був визнаний найкращим районом в столиці для проживання. Здавалося б, тут багато розбитих доріг і соціальна інфраструктура бажає кращого, але офіційні цифри говорять протилежне.

Якщо Ви вирішите зняти / купити квартиру на Борщагівці в новобудові, то, напевно, помітите і оціните чистоту району.

Адже Святошинський район є лідером в Києві за кількістю працюючих двірників. Також це один з найбільш “зелених” районів столиці, тут розташовано близько двох десятків паркових зон. Крім того, саме в даному районі можна купити квартиру в Києві недорого.

Не так все погано на Борщагівці і з рівнем злочинності. На противагу поширеній думці тут “поріг криміналу” нижче, ніж в Дніпровському, Шевченківському та Голосіївському районах, а також на Оболоні і Солом’янці.

Ще одна важлива перевага цього району в тому, що вторинний ринок на Борщагівці пропонує одні з найдоступніших квартир в Києві. Дешевше тільки Троєщина. У наші дні бажання купити 2 кімнатну квартиру на Борщагівці обійдеться в середньому в 40-45 тисяч доларів. Можна, звичайно ж, знайти і дешевше варіанти, однак будьте готові до не кращого стану квартири і ремонту в найближчому майбутньому.

Багатьох (особливо приїжджих) також хвилює питання, з чиєю допомогою і як купити квартиру в Києві в новобудові. Можна піти різними шляхами. Скористатися особистими знайомствами, погуглити відповідні сайти, купити газету з рекламними оголошеннями. Взагалі, продаж квартир в Києві здійснюється в основному через ріелтерські агентства. Але в останні роки все більше людей намагаються купити квартиру в києві через ОЛХ і інші подібні сайти. Ніхто не хоче переплачувати і мотати зайвий кілометраж, бігаючи на перегляди тих варіантів, які пропонує ріелтор і які зовсім можуть не сподобатися. До речі, купити квартиру в києві без посередників цілком реально. Інтернет спрощує все. Тут можна подивитися масу пропозицій, проілюстрованих достовірними фотографіями, не виходячи з дому.

Для цього достатньо ввести цікавить Вас запит, наприклад, “купити гостинку Київ Борщагівка”, “продаж квартир Київ вторинний ринок” або “Борщагівка Софіївська купити однокімнатну квартиру в Києві” і насолоджуватися вибором.

Але повернемося до теми переваги життя на Борщагівці. Тут також непогано розвинена соціальна інфраструктура. За кількістю шкіл Святошинський район займає четверте місце в столиці, поступаючись тільки Шевченківському, Дніпровському районах і Подолу, а за кількістю поліклінік – третє (попереду той же Шевченківський район і Поділ).
Загалом, статистика і факти цілком на стороні Святошинського району. Виходячи з усього перерахованого вище, квартира на Борщагівці – цілком гідний варіант для проживання в столиці. Тут багато адекватних пропозицій за ціною і якістю. Тому висока ймовірність того, що Ваше бажання купити квартиру в Києві на вторинному ринку на Борщагівці увінчається очікуваним успіхом.

Недорогі будинки