fbpx
13/06/2018

Літо кличе у власний заміський будинок! – особливості вибору

Досить не нове явище українського ринку нерухомості – таунхауси. Мода на заміську життя у власному будинку набирає популярності як серед забудовників, так і серед покупців. Якщо говорити про дослівному перекладі слова “townhouse” з англійської, то звучить він як “міський будинок”. Найчастіше, як у Європі, Америці, так і в Україні таунхауси – це комплекси, що складаються з двох – чи триповерхових будинків, об’єднаних стінами і єдиним архітектурним рішенням. Площа квартир в будинку дозволяє називати житло не квартирою, а приватним будинком. Жити сусідам доведеться під одним дахом, ділити загальну прибудинкову стоянку і клумби. Але ось що отримують господарі, за померную для таких квадратних метрів плату, так це власні двоповерхові апартаменти з кількома балконами, власним двориком і ділянкою для проведення незабутнього дозвілля.

Планування таунхаусів, яка неодмінно стане вам по душі
Для зведення таунхаусів компетентні забудовники вибирають прилеглий до шумного місту передмістя. Пам’ятайте, що надійна будівельна організація неодмінно зверне особливу увагу на наявність інфраструктури. Школи, дитячі сади, магазини та супермаркети, хороша транспортна розв’язка – ось що повинно обов’язково враховують надійні забудовники. Але в силу того, що покупці вибираючи таунхаус, бажають жити подалі від насиченого мегаполісу, будівельники враховують і цей момент, вибираючи барвистий, зелений передмістя. Планування двоповерхового таунхауса передбачає розміщення на першому поверсі великий кухні з зоною для прийому їжі та відпочинку. Крім цього, саме з кухні є вихід на власну терасу і в дворик. Комора, санвузол, вітальня – одні з складових першого поверху таунхауса. На другому поверсі затишно розміщуються спальні з кабінетом і кількома балконами. Завдяки індивідуальному підходу до будівництва таунхаусів компанією “Баукрафт Україна”, в селі Софіївська Борщагівка вас гостинно чекають комфортні квадратні метри.

Турбота про близьких починається з правильного вибору власного житла.

Таунхауси Welldom – це житло як для великої родини, так і для декількох осіб. Завдяки компетентному підходу до реалізації будівельного проекту Welldom, квадратні метри стануть вашою надійною фортецею далеко від галасливого мегаполісу. Проводите довгі літні вечори зі своєю сім’єю або з друзями у власному дворику власного таунхауса.