fbpx
9/11/2016

Кращі таунхауси Києва: як утеплити на зиму

Багато кращі таунхауси Києва продаються сьогодні в уже “утепленому варіанті”. Більшість забудовників дуже ретельно підходять до цього питання і в силу чималому конкуренції на ринку все частіше роблять вибір на користь побудови теплого будинку. Ціна такого житла буде обґрунтовано вищої, але і переваги “теплої життя”, як то кажуть, на лице.

З настанням холодів власники новеньких таунхаусів стикаються з питанням заощадження тепла в будинку. Не всі знають, що більше третини теплого повітря “вислизає” з дому через вікна. В основному “винні” рассохшиеся стулки або неважливе з’єднання скла з рамою. Проблему вирішує встановлення пластикових енергозберігаючих вікон, які більшість забудовників встановлюють на етапі будівництва заміського комплексу.

Кращі таунхауси Києва, як правило, хоча б частково вже утеплені. Теплоізолятори зазвичай монтують на покрівлю. Якщо ж Ви придбали заміський будинок з “холодної” дахом, то напередодні зими доведеться самостійно вирішувати питання, як недорого утеплити будинок. В якості ізоляційного матеріалу для даху рекомендують пінопласт або мінвату. Їх монтують між стельовими балками з боку горища. Можна піти й іншим шляхом – встановити утеплювач зсередини приміщення або найняти фахівця, який за допомогою спеціального оснащення задме перліт (порошкоподобні матеріал) між стельовими перекриттями.

Теплим в будинку повинен бути не тільки стелю, але і підлогу. Сьогодні на смак найвибагливішого споживача виробляють спеціальні дерев’яні щити, теплоізолюючі лінолеум та ін. Деякі віддають перевагу подвійному підлозі, для створення якого найкраще підходять такі універсальні матеріали як мінвата і пінополістирол. Також можна замовити настил спеціальних килимових покриттів або ж облаштувати систему підігріву підлоги. Ціна останніх двох способів буде трохи вище, однак і переваги відчутні – оптимальний режим температури, простий монтаж і ремонт.

Залишилися ще стіни, “одягати” які можна як зсередини, так і зовні. Недорого обійдеться пінопласт, який використовують для зовнішнього утеплення та монтують між стіною і подальшим облицюванням. Якщо ж ціна питання для Вас не принципова, то можна використовувати більш сучасне шпательное скловолокно, теплоізоляційні плити, керамзитобетон.

До слова, кращі таунхауси Києва, як правило, знаходяться за межею міста, оскільки тут чудово поєднуються всі переваги заміського життя, сучасна інфраструктура та зручна транспортна розв’язка. За цим посиланням ви можете дізнатися як придбати таунхаус.