fbpx
23/09/2016

На що звернути увагу при покупці будинку?

Невеликий заміський будинок з квітучим садом і зручною терасою. Це є втіленням мрії про затишний домівку практично для кожної родини.

Купівля готового будинку або будівництво свого житла з нуля – досить дорога справа. Тому відмінною альтернативою в цій справі вважається придбання сучасного таунхауса.

Він являє собою досить простору дворівневу квартиру (середня площа – близько 100 квадратних метрів) з окремим входом, паркуванням і скромним шматочком землі. Як правило, такий котедж розташований в екологічно чистих околицях великих міст з багатим зеленим масивом і сучасною інфраструктурою. Але головним його достоїнством багато хто вважає воістину лояльну ціну. У порівнянні з квартирами в новобудовах, вартість квартир в таунхаусі на порядок нижче.

На що в першу чергу звернути увагу, купуючи такого плану котедж? У Ваших же інтересах знати, з чого побудований будинок, в якому Ви збираєтеся жити. Попросіть у забудовника документи, які підтвердять якість тих матеріалів, з яких побудований котедж. Оскільки в будинках більш високі вимоги до збереження тепла і до опалювальної системи, поцікавтеся щодо теплопровідності конкретних будматеріалів. Адже якщо Ви побажаєте утеплитися, то обкласти відповідними матеріалами зовнішні стіни, дах або фундамент може бути не так і легко. Оскільки без схвалення сусідів Ви не зможете виконати навіть мінімальні “утеплювальні маніпуляції”. Тому вибирайте котедж з матеріалів, які не доведеться утеплювати. Підійдуть сендвіч-панелі або газобетон, а будиночок з клеєного бруса або піноблоків буде вельми прохолодним.

Коли ви все таки зважилися придбати нерухомість, поцікавтеся у забудовника, чи будете Ви володіти ще й земельною ділянкою біля будинку і якого він буде розміру. Особливу увагу зверніть на локацію таунхауса. Для повного набору зручностей котедж повинен бути розташований в зеленій місцевості, віддаленій від міського мурашника, до нього повинні вести відремонтовані дороги, а поблизу перебувати магазини, школа, дитячий сад, медичні установи. Найкраще вибрати котеджне містечко в такому випадки.

Таунхаус купить киев