fbpx
7/02/2017

Недорогі будинку в Київській області: що, де і по чому?

Недорогі будинку в Києві – це, звичайно ж, утопія. Квартира, будинок, таунхаус, котедж – який би з цих видів нерухомості Ви б не вибрали, його вартість буде вимірюватися як мінімум п’ятизначної цифрою в умовних одиницях. Тому багато громадян спрямовують свій погляд на варіанти які пропонує Київський регіон. Тут добре розвинений приватний сектор, чудовий екологічний фон (якщо не розглядати зони ближче до Чорнобиля) і не так кусається.

Фото недорогих будинків публікує кожен другий сайт, який займається широким спектром послуг по нерухомості. На них Ви знайдете не одне оголошення в стилі “хочу купити будинок недорого без посередників” або “недорога дача, цена договорная”. Однак тут представлений далеко не весь ринок. Багато пропозиції залишаються за бортом інтернету і є тільки в базі ріелтерів.

Продаж будинків здійснюється повсюдно в Київській області. Найбільша їх кількість пропонує Києво-Святошинський район (близько 40% від усіх пропозицій на ринку). Далі в рейтингу йдуть Бориспільський (приблизно 15%), Васильківський і Обухівський райони (близько 13-14%) райони. Найменша кількість пропозицій по нерухомості є в Броварському і Вишгородському районах (приблизно 10%).

Ціна на будинок, котедж або дачу під Києвом залежить від безлічі факторів. Серед них – стан нерухомості, ділянка біля будинку і його розмір, відстань до столиці, наявність сучасних комунікацій і транспортної інфраструктури. Більшу частину ринку Київської області насичують будинку з площею в 100-250 метрів квадратних. Вони, до речі, залишаються поки найбільш затребуваними. На порядок складніше знайти і купити новий будинок або котедж зі скромною площею (до 100 м.кв) або дуже величезної (понад 500 м. Кв).

Недорогі будинку в регіоні можна знайти практично в кожному районі. Цікаво, що такого поняття як “середня ціна” тут не існує. Купити будинок недорого без посередників можна як за 70 тисяч доларів, так і за 200 тис. У.о. Найбільш активний попит на приватну нерухомість спостерігається в 30-кілометровій зоні від Києва.

Новий будинок обходить за ціною вторинний ринок приблизно до 10-20%. Цікаво, що дороге житло і недорогий варіант котеджу або будинку можуть відрізнятися за своєю вартістю приблизно в 5 разів. До слова, найбільший стрибок у подорожчанні будинків в минулому році продемонстрували Вишгородський і Васильківський райони.

Експерти ринку нерухомості розповідають, що покупка або оренда нового (і навіть недорогого) житла після економічної кризи “випали з активної споживчої бази”. Істотно скоротився попит на різного роду нерухомість не стільки з боку населення, а й іноземних інвесторів. Хвилю нового сплеску інтересу і активності варто очікувати тільки після закінчення війни, проведення ефективних реформ і підвищення соціально-економічних стандартів в країні – так вважають експерти.

Власне, недорогі будинки можна знайти в безпосередньому сусідстві з Києвом. У передмісті столиці побудовані затишні таунхауси, які чудово поєднують в собі всі принади заміського життя в приватному будинку. Комплекс “Welldom”, в якому розташовані цікаві таунхауси з двориком, – це чудовий варіант для всіх, хто мріє купити будинок недорого (фото розміщені на сайті у відповідному розділі).

Також рекомендую прочитати Де в Києві жити добре