fbpx
25/01/2017

Недорогі будинку в області: в яких районах купити?

Купити будинок недорого, та ще й десь під Києвом, хочуть багато. Це покупка серйозна, не разовий і на довгі роки – тому іноді на виконання поставленого завдання йдуть місяці, а то й роки. У пошуках бажаного варіанту перебираємо оголошення за оголошенням, скрупульозно вивчаючи приватний сектор Києва та пропозиції за межами столиці.

Найпопулярніший інтернет-запит в це темі – “недорогі будинки область”. Київський регіон по праву вважається самим злачних місцем покупки своєї нерухомості. Спектр пропозицій тут дуже завидний. В області вигідно купувати недороге житло. Ринок пропонує новий заміський котедж і сучасний таунхаус, недорогий ділянку або квартири з різним плануванням.

Більшість киян шукають будинку недорого без посередників. Конкретна ціна за той чи інший будиночок в області залежить від району, територіальної віддаленості від Києва, наявності комунікацій і землі, квадратури будинку і інших чинників. У зв’язку з інфляцією і кризою, в останні три роки продаж нерухомості (зокрема недорогого її сегмента) дещо скоротилася в обсягах. Найбільшою популярністю в Києві або області користується невеликий будиночок до 170 м.кв. На них припадає близько 60% угод, укладених в останні два роки. Третина покупців цікавила продаж недорогого будинку площею до 250 м. Кв. Тільки 8% клієнтів цікавилися заміською нерухомістю на 300 м.кв та 3% – понад 300 м.кв.

Недорогі будинку в області можна знайти в різних районах.

Середня ціна становить від 60 до 80 тисяч доларів. Це відносно недороге житло. Є варіанти і дорожче, наприклад, вдома за 150 тис., 200, 250 тис. У.о. і вище. До речі, найбільша кількість дешевих будинків було в Сквирському районі, де вартість квадратного метра становить близько 190 доларів (з урахуванням вартості ділянки, комунікацій та ін.). У той же час найдорожчим зарекомендував себе Обухівський район з ціною в 1035 у.о.

Як бачите мрія про те, щоб купити будинок недорого в Києві або в області, досить здійсненна. У наступному матеріалі ми більш детально опишемо, які пропозиції є в різних районах Київської області де, можливо, варто чекати подорожчання. Також ми більш детально зупинимося на районах, де пропонуються будинки недорого без посередників.