fbpx
29/12/2016

Нові таунхауси в Новому році: де зустріти 2017-й

Нові таунхауси чекають своїх нових господарів в 2017 році. Ринок нерухомості в Києві стрімко розвивається і в наступному році, без сумнівів, забудовники представлять погляду покупців нові житлові квартали, офісні центри, ТРЦ і нові таунхауси.

Але це вже буде з приходом наступного “сезону нерухомості”, а поки напередодні Нового року все більше зайняті пошуком комфортних і лояльних за ціною добових квартир і будинків для веселощів. Розглянемо, які пропозиції Київ та інші красиві міста країни підготував для своїх гостей в новорічний період.

Почнемо зі столиці. Тутешній ринок найбільш непередбачуваний. Однокімнатні квартири в доба починається від 1-1,5 тисяч гривень, відповідно за 2-3 дня доведеться розщедритися на 3-4,5 тисяч гривень. Але не поспішайте радіти такому, здавалося б, демократичному бюджету, так як за такі гроші радіти Нового року доведеться максимум десь на Троєщині, Виноградарі або Харківському масиві.

Ціни приблизно в такому ж діапазоні пропонують Софіївська Борщагівка, Вишневе і Петропавлівська Борщагівка, де, вибір, до речі, більш багатий, так як тут розташовані багато сучасних і нові таунхауси.

Але повернемося до грошових реалій в Києві. Двокімнатна квартира на добу буде коштувати на 500-1000 гривень дорожче, ніж 1-кімнатна. Кінцева ціна, як згадувалося вище, залежить від місця розташування і стану квартири. Так, “богемні апартаменти” на Печерську починаються від 13 тисяч гривень на добу, а заміський будинок або котедж з басейном і святковою ялинкою – від 18-20 тисяч гривень на добу.

На щастя, не тільки Київ готується зустрічати гостей. Дуже популярними серед українців (і, до речі, давно вже не новими) напрямками для зустрічі свят є міста Західної України – Львів, Чернівці, Ужгород і селища в Карпатах. І ціни тут, як показує ринок, не так кусаються. Однокімнатна квартра на день у Львові обійдеться в 800-1,5 тисячі грн, двокімнатна – від 2 тис. Грн. При цьому багато господарів висунули нову умову – здають квартиру мінімум на три доби.

Новим правилом відзначилися і Чернівці. Тут добове житло здають по цікавою схемою: подвійний тариф – за 3 дні, стандартний – за більшу кількість днів. Стандартний тариф за 1-кімнатну квартиру становить 350 гривень, за 2-кімнатну – від 500 гривень. В основному знімають приїжджі з Іспанії, Італії і Португалії співвітчизники, які їдуть на батьківщину за новими враженнями. Порадує на свята і Ужгород. Тут три новорічних дня в однокімнатній квартирі обійдуться в півтора-дві тисячі гривень.

Не залишилася осторонь і “перлина біля моря” Одеса. У цьому красивому морському місті практично нічого нового на ринку житла, в порівнянні з минулим роком, не відбулося. Квартири здають мінімум на 2 ночі, при цьому йде подвійна оплата. Якщо оренда подобово житла не обмежується в часі тільки Новим роком, а триває близько тижня, “захоплюючи” і Різдво, то в таких випадках в Одесі діють стандартні тарифи.

Багато підлягає сумніваються щодо того, який саме тип житла зняти для зустрічі Нового року – двоярусне квартиру, пентхаус, заміський будинок або новий будинок. Якщо Ви мрієте веселитися в таунхаус економ класу, то варто зупинятися на пропозиціях не в Києві, а за межею столиці. Всі переваги тут на обличчя. У новому будинку може розташуватися велика компанія друзів, у дворі можна прикрасити ефектну ялинку і випустити феєрверки в нічне небо під бій курантів. А якщо Ви збираєтеся святкувати кількома сім’ями та ще й з дітьми, то на другому поверсі в будинку дітей можна спокійно вкласти спати, поки дорослі будуть продовжувати новорічний банкет.

Нагадуємо, що забудовник “Баукрафт Україна” пропонує комфортні та затишні таунхауси, в яких Ви можете не тільки зустріти, але і провести весь наступний Новий рік!