fbpx
5/11/2018

Осінній затишок в енергоефективних будинках Welldom

Перші холоди, дощі і опале листя. У такі моменти хочеться закутатися в теплий плед і сидіти біля каміна з величезною чашкою смачного какао. Але поки це все мрії. У міському мурашнику з багатоповерхівок можна дивитися тільки на теплий екран з вогнем, ні тобі живого полум’я, ні приємного потріскування.

Welldom це таунхауси під Києвом з власним каміном

Насправді справжній камін зі справжнім вогнем – це мрія багатьох, але, на жаль, стає реальністю дуже рідко. Купити таку нерухомість, як таунхаус – це значить подарувати собі і своїй родині величезний простір для польоту фантазії. Майже 100 квадратних метрів загальної площі, 2 поверхи і ділянка біля будинку – є де розгулятися дизайнерському таланту.

Ідеальний вечір за містом

Уявіть, осіння восьма година вечора, ви прийшли з роботи, запалили камін, закутались в м’який плед, взяли улюблену кружку і вийшли на балкон. У дворі сміються і грають діти. А біля ніг крутиться ваш чотирилапий улюбленець. І так можна кожен день.

Доступність утримання заміського житла

Купити нерухомість – це ще не вся морока. Крім виділення фінансів на покупку будинку або квартири, необхідно продумати як же ви будете їх утримувати. Таку велику площу важко собі дозволити. Так думає більшість людей, побачивши метраж наших планувань. Сьогодні побудемо руйнівниками міфів. Таунхауси Welldom збудовані за сучасними стандартами енергоефективності, тому опалення взимку на цілих два поверхи власного житла буде рівноцінно тому, що ви б заплатили за комунальні напівтеплі батареї в столичній двійці.