fbpx
10/11/2016

Планування таунхаусів економ класу: види і переваги

Один з важливих моментів, який привертає особливу увагу більшості покупців при покупці заміського житла, – це планування таунхауса. Фото внутрішнього проектування двохярусного житла рясніють на просторах світової павутини многовариантностью і розмаїтістю. Однак перед тим, як прийняти остаточне рішення щодо придбання таунхауса, потрібно ознайомитися з усіма його перевагами в порівнянні з класичними приватними будинками.

Ну, по-перше, це економічно вигідніше, так як таунхаус “потягне” менше будівельних матеріалів, та земельна ділянка не доведеться оформляти, оббиваючи пороги різних інстанцій.

По-друге, планування таунхаусів економ класу і більш вищого рівня може бути найрізноманітнішою. Але зазвичай вона задоволена схожа з проектуванням класичного котеджа. На першому поверсі розташовані передпокій, кухня, вітальня (все частіше – в варіанті студіо), санвузол і господарські приміщення. На другому поверсі – спальня, дитяча, кімнати для гостей.

По-третє, планування таунхаусів економ класу передбачає окремий вхід в житлове приміщення, при тому що сусіди живуть буквально під носом. Крім того, власники такого житла мають свій шматочок землі біля будинку, кілька паркувальних місць, можливість облаштувати невелику особисту зону відпочинку.

Ще одна перевага таунхаусів – економічність його обслуговування. У такому “спільному” будинку дешевше обійдеться опалення, проведення необхідних комунікацій, благоустрій території, вивезення сміття тощо.

Сьогодні, вибираючи житло, багато хто задається питанням, а який може бути планування таунхаусів. Фото з даної теми можна знайти на різних сайтах по дизайну та облаштування будинку. Однак ключовим фактором, що впливає на вибір, повинні бути особисті переваги покупця щодо внутрішнього проектування.

Планування таунхаусів економ класу варіюється, зокрема, за кількісним принципом, а саме за кількістю сімей, які будуть його заселяти.

Так, таунхаус для двох сімей складається з двох частин, які дзеркально буквально відображають один одного (з однаковими розмірами житлоплощі). Часто такий котедж заселяє одна велика сім’я з кількох поколінь. Бабусі й дідусі живуть в одній частині таунхауса, а діти і внуки – в інший.

Дещо відрізняється планування таунхауса економ класу на три сім’ї. Такі споруди зазвичай мають більш вільні і просторі внутрішні приміщення і суміщені в формат студіо кухню і вітальню.

Таунхауси на 4 сім’ї відрізняються, як правило, значною площею засклення і незначною кількістю внутрідомних перегородок. Такі таунхауси зазвичай будують в селищах з розвиненою інфраструктурою і хорошою транспортним сполученням із прилеглим великим містом.

Житловий комплекс “Велд”, розташований в Софіївській Борщагівці, пропонує гарні заміські будиночки з багатьма перевагами – якісно побудоване житло, необхідні комунікації, хороша транспортна розв’язка, вдале планування таунхаусів. Фото будинків можна побачити на сайті в розділі “Проекти” – кращі таунхауси Києва.