fbpx
18/10/2018

Чому таунхауси експерти називають житлом цивілізованого майбутнього

Ви живете в комуналці і сусіди завжди в курсі сварок, радощів і взагалі все, що відбувається у вашому особистому житті? Іноді на загальній кухні вони ще й люблять давати поради? Або може ваша сім’я мешкає у величезній багатоповерхівці, де жителі не вітаються один з одним? Почуття самотності нагнітає, коли діти їдуть до бабусі?

Ці два випадки абсолютно полярні, але для них є одне універсальне рішення.

Купити таунхаус – це ідеальне рішення
Сусіди мають схожий з вами побут, і саме поняття таунхауса розташовує до спілкування з тими, хто живе, так скажімо, за стіною. Ви зможете втілити в життя ту красиву британську картинку, коли ви ходите один до одного в гості з смачним печивом в красивій кошику.

Водночас, така нерухомість має свої особисті кордони, де за вашим бажанням не буде ні душі. Це дуже сподобається колишнім власникам старих будинків, де у вікна заглядають сусіди, чи потрібно чекати чергу в душ за двома сім’ями.

Висотки проти заміського житла
Найчастіше, мурашники, де кожен біжить по своїх справах, змушують вас занурюватися в метушню навколишнього світу. Ви на підсвідомості ніби підстроюєтеся під чужий ритм.

Таунхаус відокремлює вас від мирської суєти. Спокійне життя за кордоном Києва протікає більш плавно. Тут ви не будете кожен раз прокидатися о 6 ранку від величезного тролейбуса за вікном, або від сусіда, який закриває двері з гучним скрипом на весь під’їзд.

Таун-хауси проти свого будинку
Це буде цікаво тим, хто все-таки боїться купувати власний будинок через велику відповідальність. Потрібно розчистити зимову дорогу, каналізацію або хочете підвищити безпеку? Всі ці питання легше вирішуються спільно з сусідами. Ви не будете самотні в разі якогось ПП.

Таунхауси в Києві від Welldom, які затишно розмістилися в передмісті столиці, з нетерпінням чекають своїх власників. Обзаведіться власними квадратними метрами, і, як бонус, отримаєте доброзичливих сусідів!