fbpx
3/04/2018

Купуючи таунхаус на що звернути особливу увагу

Найпростіший спосіб здешевити зведене житло – це з’єднати його одним спільним дахом. Так витрати на дорогі будівельні роботи значно скорочуються. Економлять самі забудовники і купуючи територію, на якій у майбутньому розміститься житловий об’єкт. Всіма цими хитрощами давно скористалися забудовники, які беруться за будівництво таунхаусів. Але крім ціни, яку вам доведеться віддати за новеньке житло, є безліч інших, не менш важливих моментів, на які слід звернути увагу.

Купуючи таунхаус уважно вивчайте репутацію забудовника.
Це один з найважливіших показників того, наскільки довговічним буде ваш будинок. Справа в тому, що часто ненадійні забудовники економлять на всьому – від елементарного укладання ділових відносин із бригадами будівельників, до матеріалів, використаних при будівництві. Таким чином, якщо повірити на слово ненадійному забудовнику, можна переплатити за виправлення недоліків. На різних форумах часто покупці діляться тонкощами співпраці з будівельними компаніями і бригадами. Слід переконатися, що у людей, які зводили ваш будинок від фундаменту до даху бездоганна репутація.

Ознайомлення з дозвільними документами позбавить від паперової тяганини в майбутньому.
Буває так, що не впевнившись у наявності усіх дозвільних документів, люди потрапляють на вудку надійного забудовника. В силу своєї неуважності можна отримати пакет проблем з експлуатацією будинку і навіть з його перепродажем надалі. Щоб уникнути труднощів і не шукати навздогін винуватих, на етапі придбання таунхауса обов’язково вивчіть пакет документів наданих забудовником. Не повинно бути сумнівів, що будинок зданий в експлуатацію, і ви, при купівлі, стаєте повноправним власником квадратних метрів. Важливо розуміти, що забудовник вже подбав про отримання всіх дозвільних документів у різних державних інстанціях.

Вартість таунхауса повинна відповідати якості виконаних робіт.
Конкуренція на будівельному ринку диктує свої умови, тому пам’ятайте, що ціна за таунхаус не повинна перевищувати ринкові показники, але і таунхаус за копійки – це теж прийом. Пам’ятайте, що вартість формується під впливом безлічі факторів – від місця розташування будинку, до якості використовуваних матеріалів.

Звертайте увагу на деталі і живіть у власному будинку з максимальним комфортом.