fbpx
3/11/2016

Купуючи будинок за хорошою ціною

Купити таунхаус за ціною квартири в столиці – вже давно не мрія, а досить доступна реальність. Красиві будиночки малої поверховості вписуються в лояльний ціновий сегмент, і при цьому продаються в різних станах – як абсолютно без ремонту, так і “під ключ”.

Сьогодні продати будинок в Києві хочуть близько десятка забудовників. Покупці, вивчаючи пропозиції ринку, належна увага при огляді двоповерхового житла приділяють сходах. Не випадково архітектори називають її планувальним ядром нижнього поверху. Сходи має не тільки практичну функцію, але часто є дуже ефектним декоративним штрихом приміщення.

Купуючи будинок за ціною забудовника, більшість покупців мріють про те, щоб підйом на верхній поверх був оформлений в цікавою дизайнерською стилістиці. Однак зовнішній вигляд сходів не повинен превалювати над її зручністю для всіх, хто проживає в будинку, особливо для самих маленьких членів сім’ї. Для дітей потрібно спорудити додатковий нижній поручень і вибрати варіанти з негроміздкі ступенями і невеликим простором між ними.

Як матеріал для привабливою сходи можна вибрати поєднання з металу і скла або дерева і каменю. Іноді до них додають ще й пластик. Для огорожі, як правило, використовують теж скло, дерево або метал. В принципі, якщо не застосовувати металеву ковку ручної роботи, то такі сходи в будинок за ціною обійдеться досить демократично.

Щодо варіантів сходів, то їх існує всього три – маршові, на больцах та гвинтові. Для таун хауса найбільш оптимально підходять два останніх. У конструкції на бильцях кожна окрема ступінь кріпиться до несучої стіни. При цьому вона дуже надійна, зручна, має безліч варіантів. Головний її конкурент в цьому плані – гвинтова конструкція. Вона не вимагає посиленої конструкції і може монтуватися практично на будь-якому майданчику приміщення (оскільки опорою їй служить стійка або стовп, навколо яких монтується сходи).

Як не дивно, але сьогодні не побачиш оголошень в стилі “продам будинок”. Київ має не такий вже і великий перелік пропозицій комфортних двоповерхових будиночків в приміській зоні. Гарний заміський містечко побудований в Софіївській Борщагівці. Комплекс Welldom поєднує всі переваги заміського життя, комфорт для сім’ї і сучасну інфраструктуру.

Купити квартиру за адекватною ціною можна в цій темі.