fbpx
26/03/2018

Розумне облаштування таунхауса очима фахівця

Від правильного розміщення меблів, елементів декору у домі залежить цілісна візуалізація простору. Для максимально комфортного життя в таунхаусі щасливі володарі не маленьких квадратних метрів часто звертаються до професіоналів. Але як бути, якщо інтер’єрне рішення повністю покладено на плечі господарів? Дизайнери давно визначили кілька золотих правил облаштування таунхаусів – щоб і зі смаком та комфортом.
Складаємо план розміщення меблів в таунхаусі та слідуємо їй.
Без злагодженого планування на початковому етапі досягти балансу в подальшій роботі буде не так просто. Виділіть для себе ключові нюанси інтер’єру: кількість кімнат, їх колір, пріоритети розміщення меблів. Розмістіть на папері місця розташування сходів, каміна, вікон. Такі маніпуляції допоможуть візуалізувати майбутній вигляд вашого таунхауса.
Специфікація для кожної кімнати вашого будинку допоможе визначити їх призначення.
Важливо для себе чітко визначити призначення кожного домашнього куточка. Наприклад, спальня повинна бути максимально комфортною для батьків, дитяча – функціональною і безпечною, а ось передпокій повинна вільно вмістити як домочадців і гостей.
Схематично на папері відображаємо кімнати таунхауса.
Приблизні розміри приміщення та схематичне їх відображення допоможе вам показати фахівцям, які візьмуться за обробку таунхауса в подальшому, як все має виглядати в підсумку. Дотримуйтесь точність розміщення дверних прорізів і вікон.
Визначте взаємодія кімнат між собою.
Будинок буде виглядати безглуздо, якщо дизайнерське рішення кожної кімнати буде сильно різниться. Їдальня в стилі лофт, передпокій: хай-тек зіпсують дорогий ремонт і загальне враження про таунхаусі. Виберіть інтер’єр, який максимально вам по смаку і слідуйте їй. Як меблі, так і колір стін повинні гармонійно поєднуватися один з одним. На цьому етапі планування ви зможете максимально наблизитися до підсумкового результату. Включіть фантазію, творчий підхід, переваги членів сім’ї. Ваші начерки можна сміливо передавати будівельникам, які зрадять сірим стінам вашого таунхауса індивідуальності.