fbpx
11/01/2017

Ремонт таунхаусів: особливості та ціни

Ремонт таунхаусів – питання не зовсім простий. З одного боку, здавалося б, які клопоти можуть бути приємніше ремонту в своєму будинку в Києві, а з іншого – через близьке сусідство і одним спільним дахом багато в чому (особливо в питаннях оформлення фасаду) потрібно буде рахуватися з тими, з ким Ви поділяєте цю територію.

Зважаючи на розміри і будови таунхауса тут не скинути обсяг ремонтних робіт одним поглядом.

Оскільки таунхауси є дво- або триярусні квартири, то в ході його ремонту повинні бути враховані певні нюанси кожного з внутрішніх приміщень. Таунхауси в Києві мають великі площі (від 90 до 200 метрів квадратних), і це справжній рай для будь-якого дизайнера. Адже тут є, де розвернутися і вилити свою творчу фантазію. У великому просторі можна створити як хайтек, так і скандинавський, арт-деко або класичний дизайн. Таунхаус в результаті буде виглядати стильно, самобутньо і зі смаком.

На великих площах таунхауса – і великі обсяги робіт. Однак для бригади професійних будівельників, які вже не перший рік займаються обробкою і дизайном таунхаусів в Києві, це не проблема. Професійний ремонт таунхаусів – справа дорога. Однак ніхто не економить на власному комфорті, затишку і атмосфері в будинку. Власне, конкретна вартість обробки і інших робіт залежить від багатьох факторів, наприклад, від обраних будматеріалів. За бажанням клієнта можна вибрати більш бюджетні варіанти матеріалів, які, втім, мало чим поступаються більш дорогим аналогам, а головне – соотвествуют всім необхідним вимогам ремонтного питання.

Щодо особливостей дизайну таунхауса під Києвом, то завдяки великому простору тут практично завжди використовується велика палітра кольорів, різні фактури штукатурок, цікаві сходи. Особливо власники таунхауса люблять гіпсокартон. З нього дизайнерська фантазія створює різних форм підвісні стелі, арки, багаторівневі перегородки, фальш-каміни і інші конструкції.

Ремонт таунхаусів в частині оформлення фасаду має один важливий нюанс. Ви не можете самостійно приймати якісь рішення щодо зовнішніх частин таунхауса або даху без урахування думки або згоди / незгоди сусідів. Якщо фасад вже дуже потребує змін і потрібно поміняти, наприклад, обробку, то зазвичай все сусіди кооперують зусилля і приймають спільне рішення, яке задовольняє всіх.

До речі, фахівці не рекомендують робити ремонт таунхаусів своїми руками. Без знань і практичного досвіду в цій галузі можна лише зіпсувати вже існуючий інтер’єр. До того ж це дуже витратна справа – і з тимчасового ресурсу, і по грошовому.

Якщо Вам набрид Київ з його міською метушнею і транспортним шумом і Ви мрієте оселиться в затишному будиночку за містом, то таунхаус є оптимальним варіантом для такого запиту. Таунхауси можна купити з ремонтом, ще один варіант – замовити ремонт під ключ у забудовника.

Комплекс “Welldom” пропонує комфортні, сучасні та затишні таунхауси в Софіївській Борщагівці. Київ в декількох кілометрах, транспортна розв’язка – більш ніж зручна, добре розвинена соціальна інфраструктура, екологічно чистий район – всі ці переваги таунхаусів забезпечать комфортне і спокійне життя для всієї родини.
Нагадуємо, забудовник “Баукрафт Україна” пропонує нові таунхауси з цікавими дизайнерськими рішеннями, високою якістю робіт і за розумними цінами.