fbpx
30/01/2018

Рішення квартирного питання в користь двоповерхового таунхауса

Ринок житла сьогодні не стоїть на місці. Як повідомляють експерти, більшість тенденцій світу нерухомості, які доводилося спостерігати в 2017 році збережуться і отримають своє продовження. У силу безлічі факторів, які впливають на формування цін на житло, фахівці прогнозують виборчий зростання вартості квадратних метрів.

Сьогодні ціна на двокімнатну квартиру в Києві, і вартість двоповерхового таунхауса поруч зі столицею практично зрівнялися.

Але в чому ж переваги таких квадратних метрів, як таунхаус?
У зв’язку із збільшенням споживчих вимог, ростуть і норми будівництва. Здивувати покупця можна не тільки оригінальними дизайнерськими рішеннями, але і різноманітністю гри квадратних метрів, на користь збільшення простору.

Якщо говорити про історичні витоки появи такої форми житла, як таунхусы, то варто зауважити, що ще в 19 столітті “міські будинки” зустрічалися у Великобританії, як квадратні метри для забезпечених громадян і житло для великої родини. Сьогодні ж таунхауси, завдяки комплексному підходу забудовників, стали досить доступний елемент приватного житла.

На двох поверхах власного будинку розташовується простора кухня, вітальня, дитяча, спальня, кабінет і навіть кілька санвузлів.

Важливою деталлю є той факт, що в якості бонусу споживач обзаводиться власним двориком – огородженим і просторим. Подібну територію найчастіше використовують в якості додаткового місця для проведення дозвілля як всією сім’єю, так і разом з гостями.

Розташувати на зеленому присадибній ділянці можна як мангал, столик і стільці, так і дитячу гойдалку і навіть пісочницю.

В якості додаткового бонусу, найчастіше забудовники таунхаусів пропонують своїм покупцям і обгороджену паркувальну зону на кілька автомобілів прямо біля будинку, що допоможе істотно заощадити фінанси всієї родини.

Погодьтеся, купуючи двокімнатну квартиру, таких привілеїв не отримаєш. Серйозні будівельні організації, які беруться за реалізацію зведення таунхаусів, враховують раніше зібрані побажання клієнтів, так, приміром, на сьогодні таунхауси – це документально оформлена окрема одиниця житла.

Крім прав власності, покупець отримує індивідуальну інженерію, як в окремому приватному будинку.

На думку експертів, таунхауси продовжать завойовувати любов покупців квадратних метрів. Облаштовані передмістя з затишними таунхаусами – це перспектива недалекого майбутнього.