fbpx
23/09/2016

З яким плануванням купити таунхаус в Києві

Якщо Вам пощастило купити таунхаус в Києві, то одне з питань, який буде тяжіти над Вами найближчим часом, полягає в тому, а як правильно розпорядиться простором і облаштувати домашній комфорт в новопридбаному заміському будиночку.

Багато також задаються дилемою, чи варто вносити якісь корективи в планування котеджу і чи можна його розширити за рахунок певних добудов. У таунхауса в цьому плані справді чимало можливостей – в силу специфіки його забудови.

Оформляючи і облаштовуючи багаторівневу квартиру з внутрішньої леcтніцой і сучасної організацією простору, дизайнери радять не втратити в гонитві за модою і неабиякими рішеннями справжнє почуття домашнього комфорту. Професіонали рекомендують купити таунхаус в Києві з такою плануванням, щоб кухня і вітальня розташовувалися на першому поверсі, а спальня, дитяча і кімнати для гостей були нагорі. Якщо дозволяє площа і можливості, то на цокольному рівні можна організувати невелику сауну з басейном, домашній кінотеатр або кімнату для гри в більярд та ін. Також не варто випускати з уваги “можливості” дворика. Наприклад, на вулиці під навісом можна облаштувати затишну веранду або терасу, де в теплу пору Ви будете зустрічати ранок за чашкою кави, що бадьорить.

Врахуйте, якщо Ви хочете купити таунхаус, Київ має найбагатший ринок цього виду житла.

Красиві таунхауси побудовані околицях столиці: в місті Вишневе, Ірпінь, Буча, Софіївська Борщагівка. Один з гравців ринку, компанія “Welldom”, не тільки реалізує комфортні таунхауси, а й пропонує свої послуги з ремонту.

Експерти вперті в думці: питання планування, ремонту та дизайну завжди краще вирішувати з професіоналами, ніж виключно своїми силами. Спеціаліст першочергово відповість на всі питання з приводу “а що можна і як?”, Складе необхідні проекти робіт, продумає технічні і дизайнерські боку справи.

І пам’ятайте, якщо вирішите купити таунхаус – Київ буде поруч, вся інфраструктура облаштована, а у Вашій сім’ї скластися враження ніби Ви живете у власному заміському будинку.

Купити будинок в околицях столиці?