fbpx
9/12/2016

Що краще – будинок або квартира?

Одвічне питання “що краще – будинок або квартира?” З роками не втратив своєї актуальності. Оселитися в комфортній квартирі в столиці з усіма благами цивілізації або ж розщедритися на заміський будинок – затишний, затишний, свій, але зате щоранку витрачати більше часу на розвіз дітей в школу і доїзд на роботу? Купити квартиру з готовим дизайнерським ремонтом або створювати власний проект будинку і будувати його з нуля?

Все терзання по темі нерухомості по ідеї повинні закінчитися на кількості нулів на Вашому банківському рахунку. Якщо фінансові можливості дозволяють, то можна не тільки будинок, але і басейн, паркову алею з фонтаном і спортивний майданчик до нього побудувати. Якщо ж Ви оперуєте скромнішими сумами, то зважувати, що краще – будинок або квартира, доведеться дуже ретельно – щоб потім не довелося шкодувати про прийняте рішення і зроблену покупку.

Якщо ми говоримо про життя в мегаполісі, зокрема в місті Київ, то велика частина його жителів проживають в квартирах. Хоча в столиці є кілька великих районів, де густо розташовані приватні будинки, – Осокорки, Караваєві дачі, Жуляни, район Славутича, Нивок, Святошино, Червоного Хутора та ін. Купити будинок тут в принципі не становить проблем, однак це буде переважно вторинний ринок житла . Нові будинки будуються переважно вже за межею столиці і територіально йдуть в Києво-Святошинський, Вишгородський, Васильківський райони. Відповідно, для власного будинку з нуля потрібно буде придбати земельну ділянку, розробити проект, побудувати його і повністю облаштувати. До того ж поїздка на роботу в місто Київ з прилеглого району щодня забиратиме більш тривалий час, ніж якби Ви добиралися з квартири, розташованої в самій столиці.

Крім того, власний будинок вимагає набагато більше інвестицій і коштів для підтримки, ніж квартира (догляд, оплата за комунальні послуги та ін.). З цієї причини більшість українців дивляться в бік квартири в новобудовах, але при цьому продовжують мріяти про те, щоб купити будинок.

Для того, щоб бажання покупців збігалися з їх фінансовими можливостями і все більше людей в нашій країні змогли жити в своїх будинках, придбаних за ціною квартир, українські забудовники останнім часом почали будувати все більше таунхаусів. Це компромісне рішення між приватним будинком і квартирою відмінно вписався в вітчизняну нерухомість і користується сьогодні надзвичайним попитом. Таунхаус по праву вважається поки що єдиним і найкращою відповіддю на питання: “А що краще – будинок або квартира?”. І зараз пояснимо – чому.

По-перше, таунхаус – це переважно новобудови. Красиві будиночки з квартирами на кілька ярусів в нашій країні почали будувати приблизно тільки з середини 2000-х років. По-друге, за рахунок окремого входу в будинок, особистого ділянки землі, гаража або паркомісця життя в таунхаусі фактично уособлює життя у власному заміському будинку. І третій, не менш головний фактор – фінансовий: ціна таунхауса відповідає вартості квартири в столиці і набагато нижче тих витрат, які потрібні при будівництві приватного будинку.

Купити таухаус сьогодні не складно. Цей вид житла пропонує і Київ, і довколишній Києво-Святошинський район. Зокрема симпатичні і якісно побудовані таунхауси Ви знайдете в Софіївській Борщагівці. Житловий комплекс “Велд” розташований в декількох киллометрах від столиці, має сучасну інфраструктуру і систему комунікацій, відмінну транспортну розв’язку. Так що, якщо Ви ще не визначилися для себе, що краще – будинок або квартира, приїжджайте до нас за адресою с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 31, та оцініть всі преіущества таунхауса своїми очима.

Києво-Святошинський таунхауси