fbpx
10/07/2019

Спокійне літо з таунхаусами Welldom

На вулиці тепло, яскраво світить сонце і пахнуть квіти… Нарешті настало спекотне літо. Це саме час для пікніків та ігор на вулиці. Але, на жаль не всі можуть дозволити собі відпочити на зеленому газоні і влаштувати барбекю, адже багато хто з нас живе в бетонних коробках, навколо яких тільки дорога і пара клумб. Що робити в такому випадку? Придбати таунхаус від Welldom.

З таунхаусами Welldom ви отримуєте свій закритий двір

Це саме те, що потрібно майже кожній людині після трудових буднів – відпочити в саду з книгою або ж влаштувати барбекю з друзями. І все це ви можете зробити, якщо купите затишний будинок під Києвом від компанії Welldom.

З нами ваші діти в безпеці

Прийшло тепло і час ігор на свіжому повітрі, але, на жаль, вони не завжди безпечні. У дворах більшості сучасних багатоповерхівок дитячі майданчики знаходяться в безпосередній близькості до дороги, що є ризиком для ваших дітей. Але ж пограти з м’ячем на вулиці – це мало не основне завдання дитинства. Є вихід – у власному дворику таунхаусу ви можете також обладнати дитячий майданчик.

Тиша і спокій подалі від галасливих багатоповерхівок

З настанням тепла, галасливі компанії вибираються на вулицю і часто не розходяться до самого ранку, тим самим позбавляючи сну цілі будинки. З власним двориком ви гарантовано отримаєте спокійний сон для вас і вашої родини.

Житло за містом має безліч переваг, а якщо це таунхаус під Києвом – то це кращий вибір для вашої родини.