fbpx
6/02/2018

Будівництво таунхаусів: особливості формування ціни

Завдяки віянню часу і сучасним тенденціям різні організації шукають нові форми реалізації будівельних проектів. Крім надійності і комфорту будови, покупці нового житла віддають перевагу впровадженню енергозберігаючих технологій, об’єктивної ціною та правильного планування квадратних метрів. У пошуках власного житла не всі потенційні покупці здатні за прийнятну ціну обзавестися саме приватним будинком.

Тому сьогодні українські забудовники, підхопивши світову тенденцію, беруться за будівництво таунхаусів. Це житло на досить великій території здатне розмістити від 2 до 10 сімей.

Як будівельники втілюють в життя різні об’єкти, при цьому не економлячи на матеріалах?
купівля однієї земельної ділянки, а не придбання землі частинами, що суттєво сприяє економії фінансів забудовника, а в подальшому і покупця таунхауса;
одна система розводки комунікацій, що дозволяє надалі бути власником окремої квартири, але платити за проведення систем газу, тепла, електрики спільно з іншими покупцями житла;
задіяння у будівництві однієї бригади допомагає суттєво економити на витратної частини будівельних робіт на різних етапах.
Великою популярністю сьогодні користуються таунхауси під ключ. Такі двоповерхові будинки відрізняються швидкістю будівництва. У покупця більше гарантій того, що забудовник не буде зволікати зі здачею об’єкта в експлуатацію, в силу раціонального і комплексного підходу до будівництва. Знайти покупці можуть як подібне житло економ-класу, так і преміум квартири цього сегмента.