fbpx
23/10/2018

Таун-хаус – найкращий вибір для сімейного житла

Ваша сім’я хоче більше свободи і особистого простору? Набридло намотувати кола навколо будинку, вишукуючи місце для парковки? Дитина хоче пограти у дворі, але сил немає спускатися з нею на 20 поверхів вниз і сидіти біля дитячого майданчика, в оточенні ще кількох десятків матусь, яким вже і місця немає на такому маленькому дитячому острівці?

Гуляючи з коляскою, за вами вже в п’ятий раз ув’язалася чиясь зграя собак?

Життя в мегаполісі має багато мінусів. Який тут вихід?

Купівля таун-хауса – спокій вашої сім’ї

Своє житло – це завжди добре, особливо якщо до свого житла в подарунок йде ще і власна ділянка біля будинку.

Плюси життя за містом

Більше ніяких п’яних гопників біля парадного, наркоманів на сходових клітинах, сусідок, які від нудьги стежать за вашим життям. Усе. Хоч як би рекламували красиві новобудови, якщо там немає закритої території, вся ця краса рано чи пізно перекочує і туди.

Але купуючи таун-хаус за містом ви раз і назавжди забудете про подібну “красу” міського життя.

Будинок за містом – здоров’я дітей

Ваші діти весь час кашляють і сопливлять? Повертаючись зі школи постійно скаржаться на головний біль? Це не дивно для великого міста. Загазованість, заводи по сусідству… Все це дуже погано впливає на ваших малюків, та й на вас самих. Чи варто жертвувати здоров’ям власної сім’ї заради… Ну причин віддати перевагу квартирі, а не таун-хаусу не так вже й багато.

Доступна ціна житла під Києвом

Жити за містом, звичайно, добре і комфортно, але і швидше за все варто купу грошей. Так ось справа в тому, що не варто. Таун-хаус – це доступне житло. Тобто комфорт ви отримуєте по осудною ціною.