fbpx
23/12/2016

Таунхаус економ – класу: чим відрізняється від Дюплекс, лофт і пентхауса

Всі, хто мріє заселитися в власний будинок, таунхаус розглядають як один з найрозумніших варіантів. Вибрати двохярусну модель таунхауса серед інших видів будинків – вигідно як за вартістю, так і за рівнем особистого і сімейного комфорту. Але сучасний ринок житла в Києві не вблагаємо. Він постійно підкидає споживачеві все нові “модифікації” нерухомості, заманюючи рекламними штампами “недорого”, “кредит”, “затишно”, “своє” і ін.

Давайте предметно і, як то кажуть, на пальцях розберемося, в чому переваги таунхаусів і чим життя в таунхаусі відрізняється від особливостей схожого Дюплекс або заміського будинку.

Що таке таунхаус?
Отже, будинком прийнято називати комплекс з 2-х або 3-х поверхові будинків, розташованих під одним дахом і з об’єднаними загальними стінами. При цьому у кожного вдома є відокремлений вхід і вихід. Таунхауси, як правило, розташовані за містом. До них примикає невелика прибудинкова територія з окремим в’їздом, а в підвальному приміщенні будується гараж. Найближчі селища недалеко від Києва, в яких можна купити таунхаус, – це Петропавлівська Борщагівка, Вишневе, Святопетровское, Софіївська Борщагівка та інші.

Таунхаус економ – класу можна назвати воістину унікальним видом нерухомості.

Він поєднує в собі прийнятну ціну і вельми очевидні плюси заміського життя. Однак в Україні все частіше слово “townhouse” вживають не в зовсім правильному контексті. Багато громадян переводять його буквально – як “будинок в місті” (від англійського “town” (таун) – місто і “house” (хаус) – місто), забуваючи про те, що під словом “town” має на увазі не мегаполіс, а невеликий містечко типу селища.

Чим таунхаус відрізняється від дуплекса?
Дуплексом називають будинок з двома квартирами під одним дахом. Він розрахований на дві сім’ї, в той час як в таунхаусі може проживати 5 або 6 сімей. Ще одна відмінність – дуплекс частіше будують в місті, ігноруючи екологічної складової.
Взагалі, дуплекс дуплексу ворожнечу. Багато вітчизняних забудовники чомусь мають на увазі під цим видом нерухомості елітне заміське житло. Недалеко від Києва вони зводять невеликі будиночки з прилеглою територією і сучасною інфраструктурою. На перший погляд – нічого особливого. Але є одне делікатне фінансовий нюанс – на тлі такої пропозиції таунхаус економ – класу буде як мінімум в два рази дешевше. До того ж таунхауси мають відмінну звукоізоляцію від сусідів, свій гараж, зручне планування і шматочок землі.

Чим таунхаус відрізняється від пентхауса?
Пентхаус, як і апартаменти, асоціюється з багатством. Він являє собою величезне за розмірами житло, розташоване на верхньому поверсі багатоповерхівки. Пентхаус радує своїх власників шикарними міськими панорамами, а також відокремленим входом і ліфтом. Це елітний вид нерухомості, розрахований на особливо заможних клієнтів.
На відміну від висотного пентхауса, таунхаус економ – класу розташований в зеленому і екологічно чистому заміському районі, він відсторонений від суєти і звуків мегаполісу – тут Ви будете жити в розміреному і комфортному стилі жителя пристоличного селища. Так що за рівнем зручностей для сімейного простору таунхаус економ – класу анітрохи не поступається дорогущий пентхаусу.

Чим таунхаус відрізняється від лофт?
Лофт прийшов до нас з-за океану і є плодом реконструкції виведеного з експлуатації промислової будівлі. Обладнати об’єкти виробництва в недороге житло мешканців США змусила Велика депресія. Однак з часом лофти стали дуже популярними серед респектабельних клієнтів. Воно має величезні можливості в планування і облаштування простору.
В Україні лофти поки не “зачастили”, хоча приклади реконструкції промислових будівель в житлові приміщення в Києві вже є. Таунхаус економ – класу відрізняється від лофт, перш за все, своїм розташуванням, архітектурою і особливостями будови.

Як бачите, різноманітність житла захоплює. Але для багатьох покупців в ході вибору головну роль відіграють фінанси. Тому якщо Ви бажаєте недорого придбати затишний і сучасний будинок, таунхаус за викладеними вище причинами є дуже гідною альтернативою. Подумайте!

Недорогий таунхаус під Новий рік