fbpx
14/05/2018

Таунхаус від надійного забудовника, чому неодмінно варто такий купити

Таунхаус в селі Софіївська Борщагівка від забудовника “Баукрафт Україна” відрізняється максимально комфортним місцем розташування. Крім цього, за оптимальну вартість покупець отримує якість виконане житло, з усіма дозвільними документами. Ми поспілкувалися з людьми, які обзавелися квадратними метрами у другому будинку від забудовника “Баукрафт Україна”, і вже в передчутті заселення в свій власний будинок.

Чому саме таунхаус Welldom став лідером вашого вибору?
Ми з сім’єю довго шукали оптимальну альтернативу квартирі галасливої столиці. Крім цього, важливим критерієм відбору був акцент на якість виконаних робіт, використовуваних матеріалів забудовником. Про такому надійному будівельному представника, як “Баукрафт Україна” чули давно. Не один об’єкт в столиці і по Україні реалізувала ця компанія. Тому, як тільки дізналися, що зведенням таунхаусів Welldom займався Баукрафт, не роздумуючи поїхали оглядати своє можливе місце проживання.
Які фактори вплинули на прийняття рішення на користь придбання цього житла?
Не закохатися в таунхаус Welldom неможливо. Це житло, в якому хочеться як можна швидше облаштувати дитячу, або ж взятися за планування вітальні. Крім розумно спланованого будинку, важливим фактором, що впливає на покупку, стала велика парковка для автомобілів, обгороджена високим парканом територія. Ну і звичайно ж, власний затишний зелений ділянку. Що примітно, дворик можна як облаштувати дитячою пісочницею, гойдалками, або іншими розвагами для дітей, так і змайструвати альтанку з заздалегідь спланованим місцем для мангала, розмістити кілька шезлонгів. Подібна зелена майданчик стане ідеальним місцем для організації дозвілля всієї родини. Крім цього, забудовником вибрано оптимально комфортне місце розташування таунхауса. Блага цивілізації знаходяться в крокової доступності. Садочок чи школа для дітей, магазини, супермаркети – все що потрібно для повсякденного комфортного існування поруч.
Оптимальна плата за подібний вид заміського житла?
ціна повністю відповідає якості такого будівельного проекту, як таунхауси Welldom. Звичайно можна знайти будинок в передмісті столиці і дешевше, але от викласти з власної кишені за недорогий варіант, в майбутньому доведеться на багато більше. Та й заїжджаючи всією родиною у власний будинок, хочеться якомога менше часу витрачати на нюанси і негаразди. Зробив ремонт – заїхав і живеш з задоволенням – в цьому полягає принадність придбання власних квадратних метрів в будинку Welldom.