fbpx
23/09/2016

Таунхаус від забудовника – всі переваги

У сегменті комфортного заміського житла в стилі таунхаус від забудовника в Київській області впевнено утримує пальму першості серед інших вітчизняних регіонів.

Гожі будиночки на кілька поверхів не обмежилися тільки рисою української столиці. Вони розкинулися навколо багатьох найближчих міст в Києво-Святошинському районі. А серед “чемпіонів” по спорудженню котеджів таунхаус – Буча, Ірпінь, Вишневе, Ворзель, Софіївська Борщагівка.

Ситуація на вітчизняному ринку недвіжіомсті свідетельсвует про виграшний позиціях будинків таунхаус від забудовника в Київській області насичена відповідними пропозиціями, які зараз дуже популярні, зокрема, через демократичних цін. Як стверджують експерти, середня вартість квадратного метра в передмісті столиці в першому півріччі 2016 року склала близько 350-400 доларів. Лідирує за цінами в таунхаус Буча, Гостомель, Бориспіль і Ірпінь. У цих містах вартість квадратного метра в багатьох сучасних котеджах перевищує 13 тисяч гривень.

Істотно просіли ціни в столичних “сталінках” і “хрущовках” – на 12% і 6% відповідно. Помітно подешевшали (приблизно на 17%) двокімнатні квартири із суміжними кімнатами. У ціні додали лише однокімнатні квартири – традиційно через високий попит.

Також експерти підрахували, що в середньому в столиці за рік “виростає” близько сотні новобудов. А якщо враховувати пропозицію ще і ринку заміської нерухомості, то кількість нових будинків в Києві можна сміливо подвоювати.

При цьому в сегменті таунхаус від забудовника в Київській області завоювала увагу більшої частини потенційних покупців нерухомості.

Активно на цьому ринку позиціонує себе компанія “Welldom”, яка побудувала котеджі в Софіївській Борщагівці (Нерухомість від Welldom).

Також в числі міст, в яких можна придбати готовий для життя таунхаус – Буча, Ірпінь та Вишневе.