fbpx
14/12/2016

Таунхаус в Петропавлівській Борщагівці: як використовувати землю біля будинку

Для любителів нерухомості в стилі таунхаус Петропавлівська Борщагівка вважається справжнім “клондайком”. У цьому та інших затишних селищах під Києвом (Софіївській Борщагівці, Вишневому, Петровському) розташовані сучасні таунхауси з відмінною інфраструктурою і всіма зручностями для комфортного життя.

Незважаючи на те, що таунхаус виглядає як фактично повноцінний приватний будинок, на ринку нерухомості в Київській області він відноситься до “квартирної групі”. При цьому у нього є така заміська “примітність” як власну ділянку. Останній може мати різну площу: 1 сотка – це мінімальний стандарт, іноді площа присадибної ділянки може бути і в два-три рази більше.

Як же використовувати шматочок “зеленого острівця” біля будинку? Жителі таунхаусів можуть розвести у вікна справжнісінький царський сад – з екзотичними деревами, запашними травами і багаторічними рослинами. Петропавлівська і Софіївська Борщагівка, Ірпінь, Буча та Вишневе (Києво-Святошинський район) відрізняються гарним природним ландшафтом і чудовими пейзажами, і маленький зелений куточок біля будинку тільки доповнить дивовижні навколишні панорами.

Якщо площа ділянки дозволяє, то можна посадити і пишні хвойні дерева. У зимовий сезон завжди актуальна ялинка, яку можна одягнути в різнокольорові іграшки, яскраві гірлянди і кучерявий серпантин. Така лісова красуня прикрасить не тільки Ваш, а й сусідні таунхауси, а також збере біля себе життєрадісну дітвору.

Всім, хто хоче мати і власну земельну ділянку, і комфортний будинок, Петропавлівська Борщагівка та Софіївська Борщагівка презентують одні з кращих пропозицій в Київській області. У тутешніх будинках зазвичай є розлогі земельні ділянки. Але перед тим, як їх експлуатувати, краще уточнити у забудовника, а що все таки можна тут споруджувати. Як правило, забудовники в Петропавлівській Борщагівці не дозволяють зводити на ділянці біля таунхаусів капітальні будови з фундаментом. Також місто Київ і Київська область мають обмеження щодо спорудження громіздких і неестетичного об’єктів (лазня, критий басейн, сарай та ін.). Погодьтеся, такі споруди можуть спотворити загальний вигляд житлового комплексу, порушити роботу системи комунікацій і навіть загороджувати сонячне світло сусідам.

Найбільш оптимальним варіантом використання шматочка землі біля будинку вважається спорудження альтанки, облаштування альпійської гірки, організація літньої зони відпочинку або дитячого майданчика.

Якщо географічно Вас цікавить Київська область, то продаж таунхаусів тут здійснюється в дуже багатьох селищах. Наступного населених пунктах Ви легко підберете затишний і комфортний для життя таунхаус: Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Вишневе. Також непоганий вибір має Святошинський район в самому місті Київ.

Що краще – будинок або квартира?