fbpx
10/08/2018

Таунхауси для бурхливого літа і затишній зими

Як бути ближче до всіх благ цивілізації, і, разом з тим, не втратити зв’язку з природою? Для цього досить вибрати комфортне житло з оптимальним місцем розташування. Віддаючи перевагу квартирі, нехай навіть і самій затишній, ви не зможете насолодитися усіма принадами усамітненого життя у власному будинку. Так чому ж важливо вибирати власне житло, а краще всього саме приватний будинок.

Позитивний фактор на користь приватного будинку – якісні будівельні матеріали.
Сьогоднішня тенденція будівельного ринку, якщо говорити в контексті зведення багатоквартирних будинків, зводиться до глобальних проектів. Так комплексний підхід до будівництва житлових кварталів, а іноді і цілих містечок, часто впливає на якість виконання робіт. Нівелюється закупівля високоякісних будівельних матеріалів, індивідуальність підходу до кожного конкретного будинку. За короткий час зростають квартали з однаковими висотками, при цьому, без належної транспортної розв’язки, важливих інфраструктурних об’єктів, належного водопостачання, електрики і каналізації, остання ж і зовсім не здатна справлятися зі зростаючою навантаженням.

Говорячи ж про будівництво приватних будинків, таких як таунхауси на кількох господарів, можна з упевненістю констатувати, що забудовник враховує все, до найдрібніших деталей. Так на вибір конкретного місця під будівництво впливає наявність транспортної розв’язки, магазинів, шкіл, дитячих садів і лікарень. Визначившись з оптимальним місцем зведення таунхауса, особливу увагу забудовник приділяє якості будівельних матеріалів. Все тому, що заощадивши, можна в одну мить може втратити репутацію, і таунхаус від забудовника просто ніхто не купить. Ці важливі деталі фундаментальним чином впливають на якість не тільки будівельних матеріалів, а й виконання робіт, планування.

Купуючи будинок, бонусом отримуєте земельну ділянку та особисту паркування.
В селі Софіївська Борщагівка забудовник “Баукрафт Україна” звів таунхаус на кілька сімей. Так купуючи власні квадратні метри з терасою і балконом, покупець отримує шикарний власний дворик, де з легкістю можна розмістити особисту дитячий майданчик, мангал, лежак. Крім цього, піклується про збереження особистого авто не доведеться. У розпорядженні безтурботних господарів таунхауса огороджена автостоянка.

Подібні бонуси абсолютно недоступні мешканцям багатоквартирних будинків – за паркування плати окремо, якщо вона і зовсім передбачена забудовником. Ну і звичайно ж, крім як бетонної коробки, господар квартири більше нічого додатково не отримує.

Купуючи таунхаус, ви купуєте” сімейних сусідів, які усвідомлено їдуть від міської суєти.
Тенденція ринку нерухомості сьогодні свідчить про те, що в багатоквартирних РК часто житло купується “під здачу”. Впевненості в тому, що поруч з вашою родиною оселяться спокійні, честолюбні квартираны немає. У ситуації з приватним будинком картина протилежна. Таунхауси – це сегмент ринку для забезпечених людей, які готові віддавати додаткову плату за якість, комфорт, спокій. Таким чином, під дахом таунхауса збираються люди зі схожими поглядами на життя і на ведення побуту.

Таунхауси Welldom чекають на вас в селі Софіївська Борщагівка.