fbpx
17/01/2018

Таунхауси продовжують підкорювати серця покупців житла

Сьогодні на ринку нерухомості заміський варіант життя активно завойовує лідерські позиції. На думку експертів, вже через 5-10 років передмістя Києва стане повністю заселеним. Крім приватних будинків, котеджів і таунхаусів, забудовники активно розвивають і тутешню інфраструктуру. Ще недавно пустельна місцевість набуває новий вигляд. Передмістя обростає такими важливими соціальними об’єктами як школи, дитячі садки, лікарні. Крім цього, інвестори все більше віддають перевагу зведення розважальних і торгових центрів поряд з активно заселяющимися районами. Як відзначають експерти, за станом на початок 2018 року, тільки в столиці налічується близько сорока котеджних селищ. Зведення багатьох припадає на 2017 рік. Так, у 2016 році проектів було на 9 менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Лідером серед будівництва індивідуально стоїть житла експерти називають саме таунхауси.
Так було зведено 25 селищ у межах столиці та на її околицях. Друге місце за популярністю за котеджами, замикають трійку лідерів вілли.

Фахівці відзначають, що любов покупців житла завойовують саме таунхауси, в силу того, що це чудова альтернатива купівлі власного житла за низькою ціною. За померную вартість сім’я отримує власний будинок з індивідуальною комунікацією, дворик з парковкою, земельною ділянкою. Звичайно, купуючи таунхаус варто враховувати, що двір доведеться ділити з сусідами. Але, в силу того, що забудовники віддають перевагу не глобального будівництва таунхаусів, а невеликим проектів, є ймовірність того, що сусідами стане всього лише кілька родин.

На ринку нерухомості представлені як таунхауси економ класу, так і великі трирівневі будови класу еліт.
Фахівці відзначають, що таунхауси в Києві продовжать утримувати позиції ринку нерухомості за популярністю. Тому якщо Ви поки в роздумах, якому виду житла віддати перевагу – придивіться до таунхауси. Нехай ціна за власне житло з двориком стане для Вас приємним бонусом.