fbpx
1/02/2019

Таунхауси Welldom – це краса заміського будинку поблизу від столиці

Затишна лісова хатина на сніговій галявині, з вікон ледве видно тепле світло, навколо ялинки, а з труби валить дим від каміна. Багатьом жителям українських мегаполісів і не тільки сняться схожі сни. У сірих бетонних стінах багатоповерхівок-мурашників дуже хочеться затишку і тепла. Але і в лісі жити – це не вихід.

Таунхауси Welldom для любителів затишного комфорту

Кращий вихід – це таунхауси Welldom. Недалеко від цивілізації, але і не в самому епіцентрі міської суєти. Ви в будь-який момент можете сісти в свій автомобіль і за кілька хвилин потрапити в столицю. Тут вам усі блага цивілізації – торгові центри, розваги, культурний відпочинок. Але вже після походу по шумним магазинам ви маєте можливість повернуться до себе, в затишний будинок, де за вікном можна почути цвіркунів, а не гулянки алкогольних “районних” компаній.

Нерухомість під Києвом – кращий вибір для сімейного житла

Уявіть, ввечері ваші діти можуть вийти у власний двір подихати реально чистим свіжим повітрям без побоювання, що на них нападуть дворові бездомні собаки або пристануть незнайомці, що в пісочниці вони знайдуть шприц, а в під’їзді їм будуть докучати місцеві безпритульні. Всього цього можна уникнути, придбавши таунхаус під Києвом.

Комфортні стосунки з сусідами

Люди, які вибирають для себе житло за містом вже навряд чи будуть любителями гучних тусовок та розгульного життя. Навпаки, це люди, які хочуть втекти від швидкого темпу і шуму міста. Тому вам не доведеться терпіти вічно гучну музику і лайку за стіною. Якщо ви коли-небудь жили в такій атмосфері, ви дійсно цінуєте спокій і тишу сусідів. А таунхауси Welldom можуть вам це забезпечити.