fbpx
25/03/2019

Таунхауси Welldom – комфорт, приватність і натхнення

Тепло живого полум’я зігріває не тільки тіло, а й душу. Уявіть, після важкого трудового дня прийти додому і розслабитися перед каміном з чашкою ароматного какао і під улюблену музику. У власному дворику собака грається і бігає за метелико… Все це прекрасно, але так недосяжно в умовах сучасного мегаполісу.

Острівець спокою поблизу столиці

Не дивлячись на те, що Київ знаходиться в десяти хвилинах їзди від вашого житла, навколо панує тиша і спокій. Вас не буде мучити звук трамвая, вібрації від метро, ​​шум нічних клубів або гулянь молоді у дворі. Це переваги будинку за містом.

Крім того, ми знайшли новий підхід до приватності вашого житла. Багато забудовників забороняють огороджувати свої ділянки парканами, а деякі недобросовісні сусіди можуть дозволити навіть вигулювати собаку на вашій ділянці. Ми ж будуємо як для себе і тому врахували всі ці моменти. Наші таунхауси мають одразу огороджену ділянку, ніхто не може заборонити вам жити в комфорті. Та й витрачатися на зведення паркану вам не доведеться. Крім того, два ряди таунхаусів обгороджені високим парканом і мають додатковий спільний двір.

Таунхауси Welldom – місце, де надихаються

У такій атмосфері неможливо залишатися в поганому настрої. Кожен куточок свого житла повинен надихати і так буде в наших будинках. Не дарма їх вибирають творчі люди. З Welldom вашими сусідами можуть стати талановиті співаки та учасники наймасштабніших шоу країни.

Ми надихаємо своїх мешканців на звершення. Не прогав шанс поліпшити своє життя.