fbpx
17/11/2017

Тенденції ринку нерухомості в 2018 році

Як прогнозують експерти, ціна переважно на нові квартири в столиці, в майбутньому році, може вирости на 2, а то і на 4%. Тенденція подорожчання житла загальносвітова. Що ж стосується введення в експлуатацію будівель, то прогнозується такий в межах півтора мільйона квадратних метрів житла. Значне зростання вартості будівельних робіт також беруться спрогнозувати експерти. Так, за попередніми підрахунками, стрибок ціни на будівництво 1 кв.м загальної площі житла в нашій країні буде коливатися в межах 27%.
Фахівці стверджують, що попит на новобудови, як і в попередні роки, в Україні тільки затвердить свої позиції. Як і раніше, одним з найнадійніших капіталовкладень є саме покупка житла.

Як і раніше, фахівці виділяють кілька головних причин, через які люди віддають перевагу новобудовам:

  • використання якісних будівельних матеріалів;
  • застосування сучасних енергозберігаючих технологій;
  • розвинена інфраструктура і транспортна розв’язка;
  • облагороджений двір;
  • сучасне планування нового житла.

Світова тенденція популярності заміського житла в світі давно б’є найвищі показники. Набирає обертів любов до особистого відокремленому житла і в Україні. Так, якщо ще в 2010-2012 році серед 10 покупців, перевагу приватному будинку віддавали тільки двоє, то вже в 2016 їх кількість зросла до 4. Фахівці прогнозують, що попит на приватний будинок в 2018 році тільки закріпить свої позиції на ринку нерухомості.

Серед безпрограшних альтернатив не дешево приватного будинку відзначають такий вид освоєння особистих квадратних метрів як таунхаус. Саме приватний будинок, розрахований на невелику кількість сусідів, лідер купівельного попиту в США і Європі.

Як стверджують експерти, таунхауси сьогодні – це один з найбільш швидкозростаючих елементів первинного ринку нерухомості в Україні. Вважається, що вже до 2020 року таунхауси, разом з квартирами в малоповерхових будинках стануть лідерами купівельних запитів.