fbpx
21/09/2017

Затишок і економія в одному флаконі. Або трохи інформації про заміського життя

Тенденції сучасного часу свідчать: люди все більше віддають перевагу заміського життя. Про це свідчать офіційні статистичні дані та результати анкетування українців.

Таунхауси під Києвом – ідеальне рішення як для великої родини, так і для двох закоханих, які бажають усамітнитися подалі від масового скупчення народу.

Так чому ж українці, слідом за представниками європейських країн, віддають перевагу заміського життя?

За результатами дослідних центрів, повітря в передмісті в два рази чистіше, ніж в мегаполісі. Отже, ті, кому не байдуже здоров’я своє і своїх близьких, біжать від шкідливих викидів заводів, які сховалися в гущавині висоток, від вихлопних газів і відсутність зелених насаджень, а тим самим і нестачі кисню.

Навіщо платити більше? Ціна на приватний будинок в передмісті Києва може кусатися. Цей факт і зупиняє громадян, в пориві купити заміське гніздечко. Альтернатива для Вас вже придумана.

У селі Софіївська Борщагівка, за адресою вулиця Академіка Шалімова, 31 активно ведуться внутрішні оздоблювальні роботи в будинку Вашої мрії.

За прийнятною ціною Ви отримуєте не тільки свій власний будинок, з паркуванням, особистим двориком і каміном, але і більше 90 квадратних метрів заповітного житла з високоякісних матеріалів. Фахівці фірми-підрядника доклали максимум зусиль, щоб проживання за містом стало для Вас приємним пригодою.

Не за горами опалювальний сезон, в Кабміні вкотре анонсують підвищення тарифу на комунальні послуги. І поки Ваші знайомі, які живуть в квартирі, будуть платити непідйомні суми по загальнобудинкового лічильника, Ви зможете контролювати цифри в своїх платіжках самостійно, за допомогою системи автономного опалення. І ще – таунхаус вже утеплений з сучасного слову будівельної галузі.

Хто то скаже, квартира в новобудові нічим не гірше. Але варто тільки задуматися, який спектр додаткових робіт належить в ній зробити. Це і заміна неякісних вікон, дверей, сантехніки … У заміському будинку з цим проблем не буде. Фірма-підрядник віддала перевагу виключно надійним матеріалами.

Нове життя вже чекає Вас – в будинку мрії – в селі Софіївська Борщагівка.