fbpx
29/03/2018

Зустрічайте весну у власному будинку

Пізнати всю красу весняного пробудження можна тільки маючи свій власний заміський будинок. Навряд-чи міська суєта здатна відкрити межі людського злиття з природою. Саме тому багато жителів висоток шукають усамітнення у власному будинку, десь на околиці мегаполісу. Ідеальним рішенням для великої родини, яка прагне завести свій сад і обладнати власну невелику альтанку стане таунхаус.

Чого очікувати купуючи таунхаус?
Коротко характеризуючи таунхаус можна констатувати, що це окремий блок великого приватного будинку, найчастіше блок має два поверхи і власний зелений ділянку. Будівельники, реалізовуючи відносно новий для українців вигляд житла, намагалися поєднати в ньому всі переваги квартири і заміського приватного будинку. В першу чергу, розуміючи високу конкуренцію на ринку, забудовники вибирають максимально комфортне місце розташування таунхаусів. Сім’я повинна відчувати себе комфортно і самотньо, але, разом з тим, бути в крокової доступності від усіх переваг міста. Заміські таунхауси можна знайти квадратурою від 73 до 125 кв. м. Особливу увагу при зведенні таунхаусів забудовники приділяють впровадженню енергозберігаючих технологій, шумо і тепло – ізоляції, а також використання якісних будівельних матеріалів. Все в силу того, що українському покупцеві ринку новинка повинна сподобатися. Окремо встановлені лічильники на газ, електрику і воду – кожен власник затишного житла зможе сам контролювати суми у своїх платіжках. Відмінним бонусом стане гарантоване наявність паркомісця.

Де можна купити таунхаус вже сьогодні?
Затишні будиночки, під назвою таунхауси, чекають своїх мешканців в ближньому передмісті столиці. Так, наприклад, таунхауси Welldom, від забудовника “Баукрафт Україна” перебувають в селі Софіївська Борщагівка. Що примітно, один об’єкт такого типу забудовник вже здав, тому при зведенні другого будинку, що були враховані всі пожилания мешканців.