fbpx
10/12/2018

Фахівці високої кваліфікації забезпечать вам спокійне і комфортне життя

Професійні архітектори, дизайнери, будівельники і юристи ретельно продумали всі ризики і уникли їх. Ніяких проблем з законом, дозволами, проводкою, каналізацією та опаленням. Welldom – це запорука спокійного і комфортного життя поблизу столиці.

Купуючи таунхауси в селі Софіївська Борщагівка, ви отримуєте зразок європейської якості і затишне життя для своєї сім’ї.

Незважаючи на свою автономність, ви маєте всі блага спільного проживання – парковку, місце для вивозу сміття, зелену зону для відпочинку і прогулянок.
Головний плюс – екологія за містом в рази краще, ніж у самій столиці. Це комфортний баланс близькості до цивілізації і чистого повітря.

Ідеальні планування

Два поверхи і 82 квадратних метра простору для фантазії. Присадибна ділянка в дві сотки, камін і балкон, – все це покликане творити і покращувати своє життя і життя оточуючих тебе людей.
Купівля таунхауса – оптимальний варіант для сім’ї. Тут є де повеселитися після уроків, вигуляти собаку, припаркувати машину, погуляти з коляскою, розмістити гостей і влаштувати романтичний вечір біля каміна.